| anonim_4396 a întrebat:

La noi la scoala se dau premii excelenta...
Daca ai 1-2-3 absente nemotivate il mai primesti(3milioane)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 10 absente nemotivate iti scade un punct la purtare...tu ai 3 deci nu te dezavantajeaza cu nimic...primesti premiul!

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cred ca te-ai grabit putin cu funda. Depinde in ce conditii se ofera premiul ala. Poate ar fi o idee buna sa consulti regulamentul scolii sau sa intrebi profesorii. Spre exemplu, la mine la liceu, elevii care nu aveau absolut nicio absenta nemotivata aveau intaietate la unele activitati si beneficiau si de alte avantaje. Eu nu eram niciodata printre ei laughing.

| Aasdfghj a răspuns:

Habar n-am dar poti sa aduci scutire sa-ti motivezi absentele.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De fapt am una. Deci este foarte bine.