| amdr001 a întrebat:

ce telefon imi recomandati?
- sa fie pana in 10 milioane
- camera 8 mp laughing
scuzati categoria big grin
dau funda happy

Răspuns Câştigător
| CosminC86 a răspuns:

Ciau! Iti recomand sa mai plusezi unpic si sa iei Samsung Galaxy S2 Plus. Merita din plin: Ecran Super AMOLED, Diagonala 4.3 inch, 16M culori, Sistem de operare Android 4.1.2, Memorie interna 8 GB, Memorie RAM 1 GB, Procesor Broadcom BC28155, Tip Dual-Core, Frecventa procesor 1, 20 GHz, Camera 8 MP, Baterie Li-Ion, Timp stand by pana la 550 ore, Timp convorbire pana la 5 ore. Merita din plin. Nu mai stiu cat costa sigur, este intre 10 si 12 milioane.

2 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Eu ti-as recomanda un Lumia 520 insa nu are 8 mp...pentru poze foloseste un aparat foto.
Lumia 520 are GPU super bun...dar depinde si la ce iti trebuie...

| Alex_Alexandru_1995_GsTh a răspuns:

Samsung galaxy s 3 Mini are camera doar de 5 mp dar este f bun si il ie si mai ieftin de 10 mil