| Otaku007 a întrebat:

Ce trebuie sa faca o domnisoara de onoare? Si o itrebare pentru cineva poate fii la 12 ani domnisoara de onoare daca e verisoara cu mireasa?

Răspuns Câştigător
| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, da poate fii si nu faci nimic doar sa tii niste lumanari in mana alaturi de cavalerul de onoare pe drum si in biserica si atat, dar la 12 ani cred ca este cam putin dar eu stiu. poate merge, eu am fost cavaler de oanoare si noi aveam in jur de 15-17 ani.
Sa ai o zi placuta!