| Senorita2000 a întrebat:

Daca mireasa e verisoara mea se poate sa ma aleaga domnisoara de onoare?
P. S:AM 11 ANI
scuze pentru categorie.

Răspuns Câştigător
| LexieG a răspuns:

Da, ai sanse.Insa poate va alege niste prietene mai de o varsta cu ea, fiindca domnisoarele de onoare trebuie sa se imbrace la fel, si poate nu ar fi rochie pe masura ta.Dar si daca nu te alege ca domnisoara de onoare te-ar pute pune sa ii tine trena, sa fi domnisoara cu florile. funda?

14 răspunsuri:
| Minalore a răspuns:

Sigur ca da eu am fost domnisoara de onoare la nunta varului mea si am tot 11 ani app

| trifescugabriela a răspuns:

Din cate imi amintesc trebuie sa ai peste 18 ani ca sa devii domnisoara de onoare! Sau daca nu minim 16 ani! Si nu e o problema daca esti verisoara miresei!

| BlkDrmm a răspuns:

Desigur. In caz ca nu are pe altcineva mai mare ca tine. De exemplu o sora.
Petrecere frumoasa:*

| AnneeAnnee a răspuns:

Da sigur, poate sa te puna domnisoara de onoare(bineinteles daca vrea)winking

| DrummerDreams a răspuns:

Nu nu se poate pentru ca esti prea mica. Trebuie sa ai cel putin 15 ani. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, s epoate, daca isi doreste. Noi am avut la nunta calaver si domnisoara de 10 si 12 anihee hee

| unknow a răspuns:

Bai copilule, stupidule! straight face ppoi daca e '' domnisoara de onoare'' trebuie` sa fie domnisoara! tu esti un copilasi! daca aveai si tu 15-16 ani DA! pana atunci mai asteapta!

| lSchizo a răspuns:

E bine pusa categoria straight face
Si DA, poate sa te aleaga drept domnisoara de onoare. straight face

| StopCardiak a răspuns:

Dap! daca nu ai mai multi veri mai mici sigur ca si eu am fost ales de verisoarmea ginere de onoare!

| xStefanXxX a răspuns:

Eu stiu ca poate sa te aleaga domnisoara de onoare

| miky_1392 a răspuns:

Da ...si normal... poate sa aleaga pe oricine happy

| Simonaaaa a răspuns:

Da ca si eu am fost domnisoara de onoare si era tot verisoara mea