| Pitica_1839 a întrebat:

Ce vezi prin ochii persoanei iubite? :X (nu cont poate fi si mama tata sora frate iubit sau iubita)

Răspuns Câştigător
| Mao a răspuns:

Sacrificiile pe care le-a făcut pentru a-mi fi alături la bine şi la rău.

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Bună,

Se spune că ochii sunt ''oglinda sufletului'',pentru că ei reflectă ce este în interior.
Există şi persoane care, privindu-se în ochi, vorbesc între ei şi îşi comunică sentimentele...
De multe ori, când o persoană îşi cere iertare, ea îşi lasă privirea în jos pentru că îi este teamă de privirea persoanei respective, iar alţii îşi lasă doar ochii să mărturisească.

| VIRU a răspuns:

Pe mine in ochii ei :X