| alexaalbu a întrebat:

ce ziceti de aceasta costumare la o petrecere de a lui o actrita.
o bluza alba cu niste lanturi niste blugi decupati trei sferturi culoare blueo pantofi putin toc culoaea alba cu niste margele pe ei si peste bluza alba o vesta ca aceea a lui hannah montana este blueo.
ce zicetii ca iar mai trebui?

Răspuns Câştigător
| DroGuleTz a răspuns:

Pai poate o bratarika de culoare ca blugii si atat distractie placuta vei fi cea mai flomy fundita? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Anonima307 a răspuns:

Eu zic sa stai acasa si sa pui mana pe cartea de romana! Cica "de a lui o actrita" rolling on the floor))))

| NimeniCelebru a răspuns:

Nimic. e perfecta:X
Pupici dulci, dulci si distractie placuta!:*:*:*
Fundita?puppy dog eyes

| alexaalbu explică:

Da chiar e adevarat. fiica ei ma invitat la ziua ei si are 11 ani