| Windsong90 a întrebat:

Ce zodie sunt daca m-am nascut pe 21 ianuarie? Fundăăă!

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Varsator.si nu e nasoala.fiecare zodie are calitatiile si defectele ei

6 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Varsator...

| Aeerdnaaa a răspuns:

Varsator I don't want to see ca e intre 20.01 - 18.02. nasoala zodie laughing. Bafta!

| Windsong90 explică (pentru Aeerdnaaa):

De ce e "nasoala"?

| Aeerdnaaa a răspuns (pentru Windsong90):

Pai varsatorul varsa multe(vorbeste cand nu e cazul) si chestii din astea, in fine parerea mea straight face.cum a zis si McDreamy fiecare zodie are si calitatiile si defectele ei laughing (asa am citit! nu ma scoate pe mine la bataie:-l.)

| SashaGirl a răspuns:

Dupa Zodiacul European:
- zodia Varsator (decada 1)
- ascendent in Leu

Dupa Zodiacul Chinezesc:
- zodia Iepure (de Pamant)
- ascendent in Cocos

Dupa Zodiacul Indian: zodia Vultur
Dupa Zodiacul Druidic: zodia Chiparos
Dupa Zodiacul Floral: zodia Papucul doamnei

| SashaGirl a răspuns (pentru SashaGirl):

Sper ca ti-am fost de ajutor daca da ...merit fundizabatting eyelashes