| ingerasdeciocolata_7171 a întrebat:

cei care au participat la concursul cangurul de matematica.am bifat pe foaia de rasp sa nu mi se afiseze rezultatele.si stiu parola ce am pus-o pe foaie unde pot intra sa-mi vad rezultatele? urgent! funda la primul care imi rasp corect

2 răspunsuri:
| bianca_2073 a răspuns:

Cauta pe cangurul baraj 2011 si iti va aparea o casuta unde trebuie sa-ti scrii parola. Noroc

| Alexandra009 a răspuns:

Pai intri pe site si jos la sectiuni apare analiza lucrari tale uite aici poti sa te uiti:http://www.start-org.net/