| MyMy_3116 a întrebat:

Cum aflu punctajul obtinut la concursul Cangurul Lingvistic-lb. franceza daca acea parola pe care am ales-o nu-mi merge? Mentionez ca nu am marcat casuta in care nu doream sa mi se afiseze rezultatele.

Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| PaNkAkE a răspuns:

Nu poti imi pare rau dar nu poti
daca ai scris sa nu ti se afiseze rezultatele sau daca vrei neaparat suna la cei de la cangurul

| PaNkAkE a răspuns:

Ok pai suna la redactie atuci

| MyMy_3116 explică:

Nu am marcat sa nu mi se afiseze rezultatele, ceea ce inseamna ca acestea pot fi afisate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe acest site alegi judetul si iti cauti numele:http://www.cangurul.ro/Cangurul%20lingvist/rezultate_fr-sp_08-12-2010.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o prostie site-u, foarte neactualizat la parola nici macar nu scrie concursul din 2011 doar pana la 2010

| Str3n6arizza a răspuns:

Astia schimba regulamentul fara sa anunte! Pe foaia de concurs scria clar sa ne alegem o parola pentru a ne putea loga pe site sa ne vedem rezultatele. Au un server de rahat, ma intreb cine se ocupa de site-ul lor? In ziua cu concursul era un regulament pus pe site si un altul pe revista primita de noi. Profesoarele au sunat sa le trimita regulmentul real, sa stim si noi ce sa facem. Au un site de rahat, nu se ocupa nimeni de el. E in urma si neactualizat. Aceeasi chestie am patit-o si eu straight face