| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* cei care au sustinut bac-ul ce ati facut pana acum? ca am auzit ca s-a cazut pe capete la matematica si la biologie parca. Ce ati facut:o? Eu trec a 10 si deja sunt speriata de bac:O:O:O.Ati trecut? Ati picat:-s?

1 răspuns:
| BackAgain a răspuns:

Multi au picat din cate am auzit, dar e din cauza ca elevii sunt slab pregatiti (aici e vina prof care nu explica bine, dar in principal al eleviilor pentru ca nu invata - daca vrei sa inveti gasesti o cale, doar exista manual big grin).
Nu-ti fa griji, pana dai tu bacul - daca ai profi buni si te tin nervii sa inveti - il treci fara probleme happy