| anonim_4396 a întrebat:

cei din braila (sau altii) ce parere aveti de Liceul Hariclea Darclee? la profil arta dramatica(teatru)? vreau sa dau acolo dar nu sunt prea sigura...happy

Răspuns Câştigător
| Bububebe a răspuns:

Buna! si eu vreau sa dau tot la arta dramatica doar ca eu voi da la Cluj la liceul Octavian Stroia...Trebuie sa ai incredere in tine si sa-ti urmezi visul daca asta e ceea ce iti doresti cu adevarat! ai putea sa incerci sa te pregatesti cu un prof. de lb romana, ar ajuta mult dictia, sau cu un actor/actrita--de la un club de teatru, sau de ce nu singurahappyOrice ai face, eu iti doresc mult noroc! Sper sa te fi ajutat cu ceva ceea ce ti-am spus eu!:*

1 răspuns:
| Bububebe a răspuns:

Cu mare placere! ...inca nu prea stiustraight face... dar oricum ceva care sa aiba legatura cu actoriahappy
u la ce faculta te-ai gandit sa dai mai apoi?tongue