| Userdereglatii3344 a întrebat:

Cu ce medie se poate intra la liceul de Arta din Brăila Haricleea Darclee specialitatea de muzica?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Peste 8, dar numai daca ai sustinut in prealabil proba obligatorie si eliminatorie de muzica.

| elemonis a răspuns:

Buna.
Pe site-ul liceului poti gasi informatii privind admiterea de anul trecut https://darclee.weebly.com/admitere.html
Momentan pe site sunt doar informatii privind pregatirile pentru admitere.
Verifica zilnic site-ul si vezi cand vor pune informatii privind admiterea de anul acesta.