| PandacornMaria87658 a întrebat:

Buna ceva urgent, maine este ziua unei prietene pe care o stiu de la gradinita si sora ei m-a invitat acum cateva minute sa merg maine dupa ora 4 la ea (petrecere surpriza ) si asa avea timp destul sa ii iau un cadou dar problema este ca nu stiu exact ce ..ma gandeam la o orhidee, o rama de o poza si o inima cu mesaj (am vazut la pepco ). oare este putin ce ati mai adaugua?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Cumpara ce flori ii plac ei si in rama aceea ar fi dragut sa pui tu o poza cu voi doua. E dragut cadoul, nu trebuie sa te gandesti ca este prea putin.

1 răspuns:
| munteanuionvictor a răspuns:

O cutie de prăjituri, o sticla de suc, o felicitare.