| zambetultau a întrebat:

Buna cf? luni incepe scoala si eu am intrat in liceul nichita stanescu la stiinte sociale vroiam sa va intreb care dintre voi a intrat in acest liceu? cum este? cum sunt profesoriii? si sa imi dati si id vostre mersi

1 răspuns:
| nicusorpacuraru a răspuns:

Scuze ca intervin si iti spun ca daca ai fi specificat si orasul din care faci parte, unii din colegii tai ti-ar fi raspuns pana acum, dar nu stiua in ce oras este liceul. Te pup si ai grija de tine.