| Visinrl20 a întrebat:

cind ma poare ajuta si pe mine, pentru ca sunt timid si destul de retras nu imi pot gasi o prietena. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| TheD3vil a răspuns:

Nu te ingrijora asa tare,poate ca tu nu iti dai seama dar de "acea" fata sau "acele" fete esti privit din spate cu alti ochi... Vezi tu, sunt unele fete care nu le plac baietii care se dau in spectacol,fac prostii si altele, lor le plac baietii mai retrasi, linistiti etc.
Eu spun sa iti faci putin curaj si sa fii mai deschis cu fetele, astfel ti se va ivii o fata in fata care se poarta mai bine cu tine, tine la tine si chiar te iubeste.
Regula cea mai importanta : Nu fii nesimtit cu fetele! ( Ele urasc asta )

| Visinrl20 explică (pentru TheD3vil):

Nu sunt nesimtit, nici nu as fi, treaba este ca atunci cand vorbesc cu ia nu imi gasesc cuvintele...

3 răspunsuri:
| YoULoVeAnGeL a răspuns:

Pai incearca sa intri in vorba cu eahappy si de acolo e mai usor happy

| Rhoselynn a răspuns:

Buna eu zic sa incerci sa iti faci conturi pe internet pe site-uri gen Twoo. Intri pe www.twoo.com si aia e....eu sunt intr-o relatie cu un baiat pe care l-am cunoscut acolo si avem deja 3 luni impreuna. Dar trebuie sa ai rabdare, plus ca sunt niste jocuri interesante acolo de cunoastere a persoanelor. De obicei prin internet prindem curaj si asta ne ajuta sa cunoastem mai multa lume, daca suntem timizi in real life:D. Good Luck