| DelphhiN a întrebat:

.Buna.cine a tinut dieta BALERINA a. ti slabit 1kg/1zi? a. ti facut modificari? ce fel de branza a. ti mancat?

2 răspunsuri:
| AnnyXoxo a răspuns:

Eu am tinut-o dar am slabit primele de zile 1 kg si apoi doar jumate timp de 5 zile apoi iar am slabit un kg pe ziwinking si m-am ingrasat inapoi 1 kg si ceva dar cred ca din neatentiehappy. branza nu am modificato :*. a ramas aceiasi= branza slaba tongue

| CrazyGirl2 a răspuns:

Eu am tinut`o si nu am modificat nimic si am slabit 1 kg pe zii.adica aproape 1 kg