| AnemonaP a întrebat:

Cine foloseste crema depilatoare Veet? Cat costa si cate zile dureaza pana creste iar parul? Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

3 răspunsuri:
| iPetraAnime a răspuns:

Am folosit-o si am renuntat la epilarea cu crema; epilatorul e mult mai bun;
crema e:
1. scumpa- minim 20 lei;
2. dupa 2 zile firele au deja un mm

| Ioana080 a răspuns:

Crema depilatoare veet este destul de scumpa intre 20-30 lei aproximativ dar depinde si de unde o cumperi iar parul creste la loc cam intr-o saptamana.

| Ioana080 a răspuns:

Crema costa cam 20-30 lei dar depinde si de unde o cumperi si parul creste la loc cam intr-o saptamana doua