| NutellaFinetti a întrebat:

cine imi poate da numarul de telefon,o adresa de mail, o adresa de site al Selenei Gomez.SA FIE REALEEE.
La care sa raspunda la intrebari sau ceva de genul asta? sa o pot contacta ORICUM.
Funda

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca avea i talent de actrita erai la facultate de actorie, nu pe TPU,laughing lasa o moartă.

| LittleLuciane a răspuns:

Nu o sa dai niciodata de ea doar daca mergi la hollywood sigur vei da de ea

| Doxi a răspuns:

Adresa de telefon sau adresa de mail a unei vedete asa mari nu o s-o capeti niciodata. poti sa cauti pe tot internetul peste tot vei gasi numar de telefon al manager-ului ca sa o poti contacta daca esti vreun bogatas care vrei sa dai o petrecere.la adresele de mail de pe internet raspund angajati, consilieri de imagine ai ei.tu crezi ca ar avea ea timp sa stea ca tine pe internet si sa raspunda si la mii de fani? am vazut cat de ocupati sunt vedetele noastre care nu dorm cu noptile da-pai Selena Gomez!

| NutellaFinetti explică (pentru Doxi):

Fie ce-o fi, eu oricum nu renunt, dar sa devin actrita ce imi trebuie in afara de talent, ca asta am, mi-au spus foarte foarte foarte multi oameni

| Doxi a răspuns (pentru NutellaFinetti):

Sa te descopere cineva sau sa te duci la Romani au talent sau la X-factor daca canti.Nu conteza sa castigi ci sa treci de selecti ca dupa vei avea publicitate destula si o sa se bata pe tine daca esti buna eu vorbesc din experienta altora care au fost la Romani au talent. poti face un clip in care ne arati talentul tau si il publici pe youtube... daca esti buna se vor aduna vizualizarile, o saapari la televizor(de exemplu la stiri) si o sa faci si ceva banuti.