| hellokittyalba a întrebat:

Cine imi zice o poezie superba,minunata despre mama?(fie luate de pe internet,din carti )Vreau titlul sau autorul, sau chiar textul!

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Http://speranta-speranta.blogspot.ro/
Poti citi aici.
Pa, pa.

1 răspuns:
| ℓανιηια a răspuns:

Compusa de mine(Din prima clipa de viata.Tu mi-ai dat speranta, sa pot iubi si ierta, asa cum ai facut tu, mama mea.Nimic nu-i mai frumos in viata, decat clipele cu tine, Ti-as darui o viata, sa te am mereu cu mine.Tu m-ai invatat pe mine, ce e bun si ce nu-i bine, Sa pot trece peste greu..asa cum faci tu mereu.Te iubesc, mama!)