| Mara_9790 a întrebat:

Cine ma ajuta cu niste statusuri, citate de prietenie falsa, de nepasare, de dezamagire; ceva de genu! Dau fundita:*Multumesc!

3 răspunsuri:
| NoSwear a răspuns:

Poti sa faci ce vrei cu viata ta. Mie chiar nu-mi pasa. Mi-am dat seama ca fara tine. Viata e mult mai frumoasa!

Mereu vei cauta la ea ceea ce adorai la mine candva.

Pentru un moment. Am crezut ca ma vei distruge. Dar uite-ma, acum sunt tare si chiar foarte dulce!

Parfumul tau pe bluza mea. Si stilul meu in mintea ta. Vei cauta privirea mea. In fiecare EA!

Stiu ca sunt diferita in felul meu.Si ca unii nu ma plac, nu ma opresc niciodata sa zambesc. Chiar daca unora le displac.

O sa am mereu acel ceva ce ti-l doresti tu si nu il mai are altcineva.

A fost greu si stii ca am dreptate! Am tinut capul sus. Si am mers mai departe. Nu ma intereseaza ce crezi despre mine. Inainte sa spui ceva uita-te la tine!

NU TE BUCURA, daca iti zambeste EU am fost iubita lui. Doar pe mine ma iubeste! Si chiar daca acum ar vrea sa fie cu tine. Oricum mereu se va gandi la mine.

Tu ca mine nu gasesti. Eu ca tine nu mai caut!

M-ai avut. M-ai pierdut. Acum ma vrei. Nu se mai poate. Oricare va fi EA. Nu va purta amprenta mea:X

Am invatat sa respect, ea respecta doar banii. Am invatat sa lupt singura, ea e zero fara tati si mami. Stii ca tu ai ales, eu am drumul meu acum. Al tau e-n celalalt sens.

Stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand ochii tai sa fiu…cea mai importanta fata![]

Niciodata plina de mine…Intotdeauna satula de tine!

Nu ma supar daca te vad cu vreuna vreodata. Ce naiba. Doar eu sunt cea mai importanta!

Pot sa plec. Pot sa stau. Pot sa fac ce vreau! Si daca plec. Unde merg tot cu mine il iau! Poate stii. Poate nu. Da iti spun mereu. El a fost, este si va ramane doar al meu! []

Degeaba ma privesti cu ura, mereu o sa fiu mai buna! Mai bine l-ai linisti pe prietenul tau! Caci intoarce capul dupa mine mereu!

Cu tine vrea o zi, cu mine vrea o viataEu sunt iubita lui. Iar tu ramai o ZDREANTA!

Azi te vad cu ea de mana. Cica sunteti impreuna Maine stiu c-o parasesti...Pentru fata ce-o iubesti!

Asta e si chiar nu-mi pasa...Nici nu plang, sunt chiar bucuroasa!

Hai stii ceva, lasa-te de glume! Nu sunt eu cea care a ramas singura pe lume!

Te privesc cu nepasare! Crezi ca mor de suparare. Dar nu e deloc asa...Ai disparut din viata mea!

Eu sunt singura lui pasiune, restul sunt doar placeri.

Ne iubim, sti? Si asta conteaza! Hai pa! nu te baga, nu te intereseaza!

Puteti sa ne barfiti pe noi, da stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroi!:X

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat!

Raspunde-mi la intrebare si tine capu' sus chiar daca doare: Cand m`ai inselat, atunci ma mai iubeai oare?!

Nu uita si adu-ti aminte...cand in telefonul' ala blestemat ti-am zis ultimele cuvinte...

Iar el mereu va spune : tu m`ai inselat. Iar eu voi raspunde, tu m`ai provocat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

~Multumesc de participare. Iti zic PA! Felicitari! Ai iesit din viata mea

Azi te vad cu ea de mana. Cica sunteti impreuna Maine stiu c-o parasesti...Pentru fata ce-o iubesti!

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat!

>big grin

| whoever a răspuns:

Ia si tu dintr-o melodie care sa iti ajunga la suflet...