| iulyxa a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu niste modele de invitatii pentru banchetul clasei a VIII-a? Si niste poze cataloage scolare?

Răspuns Câştigător
| cristy_4404 a răspuns:

Http://forum.portal.edu.ro/index.php?showtopic=65070. Uita-te la prima invitatie vezi daca iti place.

3 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Noi am avut niste albume super in clasa a 8-a super misto facute stil catalog scolar cu poza fiecaruia si diverse poze facute cu clasa. Iar in liceu am avut un album facut in stilul unei carti cu poze cu fiecare coleg si cu diriga iar in album erau in dreptul fiecarui coleg anumite dedicatii, lucruri despre el bine ca fiecare a scris cate ceva in album despre el acelasi lucru l-am avut toti completat cu ganduri, sentimente,