| Veratu a întrebat:

Salut
Tata are un abonament de mai mult timp la Orange si acum o luna la schumbat si a primit o cartela bonus pe care mi-a dat-o mie.
Acum dupa ce mi-a expirat minutele am sunat la 333 si am toate minutele la loc si nu pot suna decat in cosmote sau alte retele dar in Orange imi spune ca sunt in perioada de gratie.
Care e smecheria?happy
Multumesc anticipat.happy

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa ne trimiti numarul tau de telefon intr-un mesaj privat. Vrem sa verificam si noi situatia.
O zi buna,
Orange Helpers

| Veratu explică (pentru OrangeHelper):

Nu mai este nevoie, vad ca acum merge sa sun si in Orange dar atunci nu mergea decat pe un prieten sa il sun. Acum mergehappy