| Roxanna77 a întrebat:

Bună, cine poate să mă ajute cu niște idei pentru majorat, chiar dacă este anul viitor în iulie eu mă pregătesc de acum cu idei, deci mă ajuta cineva cu câteva? Va rog❤

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să te rogi de trei ori pe zi să-ți crească mintea până atunci. Căt de cât.

| devilshelp a răspuns:

Daca ai o casa la tara in care nu locuieste nimeni poti sa iti inviti acolo toti prietenii. Daca nu, la un restaurant/club. Alte locatii nu prea sunt. Avand in vedere ca e vara ziua ta esti in avantaj, puteti sa mergeti la mare si sa faceti ceva acolo