| Ellynna a întrebat:

Cine s-a inscris la castingul de la AcasaTV, si este in grupa de 4-14 ani sa scrie aici, si sa imi spuna de unde sunt. Daca sunteti din Craiova ar fi si mai bine. Daca vreti lasati ID-ul de mess sa mai vorbim!
Paaa!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma chema carina si eu m-am inscris si am luat proba asa dar nu sunt din craiova scuze uite ID meu carinutza_h2o ceau

| euuuuu_1649 a răspuns:

Buna carina te-am bagat in lista, abia astept sa vorbim,, tu esti la 4-14 ani nu?