| JustSmileBaby a întrebat:

Cine se pricepe la calculatoare?:-s
Am nevoie de ajutor, nu imi merge sunetul desi am instalat driverul.crying

Cine are o idee despre ce ar trebui sa fac, add : just.smile24

Va rooog:X

Funda si voturi puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Alocispeptunoi a răspuns:

Umbla la volum sau daca nu e la volum inseamna ca e arsa

| Gabitech a răspuns:

Iti apare iconita de sunet in dreapta jos langa ceas? dai click dreapta pe my computer device manager vezi ce iti apare la sunet, poate ai instalat driver de la alta placa, mai are rost sa zic sa verifici mufa audio din spate daca e bagata in portul care trebuie? happy daca la device manager iti arata placa de sunet..la sound acolo cu un triunghi galben nu e instalata cum trebuie, sau cazul negativ...probabil s-a bulit.