| grgdlk a întrebat:

Se pricepe careva la instalare jocuri? sau se pricepe cineva la calculatoare destul de bine?
am si eu nevoie de putin ajutor

Răspuns Câştigător
| DonyHD a răspuns:

Daca iti intra in joc inseamna ca -l-ai instalat bine si crackul/serial key este bun. atunci nu stiu ce sa fie ori are buguri jocul ori este imaginea(iso) corupta sau cu fisiere lipsa si trebuie sa iei alta, vezi daca gasesti de razor1911 sunt cele mai bune jocuri piratatewinking

11 răspunsuri:
| DragoStefaN a răspuns:

De ce nu pui intrebarea direct si se va gasi cineva sa te ajute?

| grgdlk explică (pentru DragoStefaN):

Daca pun intrebarea direct multi nici nu citesc, atunci cand vad ca intrebarea este destul de lunge, in fine, am o problema cu un joc Dark Messiah se numeste l am instalat am copiat crack-urile intra in joc imi arata trailer-ul de inceput, si cand sa inceapa jocul se inchide si dispare tot nu mi da nici macar vreo eroare ceva pur si simplu si inchide

| DragoStefaN a răspuns (pentru grgdlk):

Calculatorul tau indeplineste cerintele minime ale jocului?

| grgdlk explică (pentru DragoStefaN):

Le indeplineste ba chiar le depaseste cu mult, jocul e de prin 2006 imi merge dead space 2, bioshock2 assassin creed toate partile timeshift si multe altele care au cerinte mai mari decat dark messiah, alta problema ar mai exista?

| DragoStefaN a răspuns (pentru grgdlk):

Ai incercat alta versiune de joc sau alt crack?

| grgdlk explică (pentru DragoStefaN):

N-am incercat, intai o sa incerc cu alt crack pentru ca e mai simplu, si daca nu reusesc incerc alta versiune daca nici asa nu reusesc nu mai incerc deloclaughing

| DonyHD a răspuns (pentru grgdlk):

Daca intra in joc, inseamna ca crackul este bun te aisgur daca nu era bun nu intra deloc. poate pur si simplu nu suporta pc-ul tau jocul sau nu este compatibil cu el thinking

| grgdlk explică (pentru DonyHD):

Pc-ul meu depaseste cu mult cerintele jocului, ca sa intelegi: la ora actuala nu stiu vreun joc care sa nu l suporte pc ul meu...cine stie ce o fii...

| DonyHD a răspuns:

Ma pricep cat de cat la instalarea jocurilor.zii

| grgdlk explică (pentru DonyHD):

Am rasp mai jos: ma poti ajuta stii care e problema?

| grgdlk explică (pentru DonyHD):

Ms mult ce misto suna: cele mai bune jocuri piratatelaughing o sa incerc si varianta ta

| DonyHD a răspuns (pentru grgdlk):

Daca iti intra in joc inseamna ca -l-ai instalat bine si crackul/serial key este bun. atunci nu stiu ce sa fie ori are buguri jocul ori este imaginea(iso) corupta sau cu fisiere lipsa si trebuie sa iei alta, vezi daca gasesti de razor1911 sunt cele mai bune jocuri piratatewinking