| Ciresyk a întrebat:

.cine se uita la"pariu cu viata"? eu nu ma uit dar astazi din intamplare m-am uitat la reluare si am auzit o melodie super tare,o canta un baiat(nu stiu cum il cheama)si in videoclipul ala aparea si Sara,si se aflau amandoi in fata unei oglinzi iar mel era ceva cu"my life"si mai departe nu mai tin minte, va rog sa-mi spuneti, toata ziua am cautat melodia
fundita celui care ma ajuta!happy

Răspuns Câştigător
| XnameX a răspuns:

Fairytale gone bad ...ador mel:X

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am uitat odata la porcaria aia si e o mare tampenie..Have Fun!
http://xpew.weebly.com/

| GabbyTPR a răspuns:

S-ar putea sa fie "Life for rent". Fundita?