| biancamaria1998 a întrebat:

Buna, cine știe cum pot face bani prin intermediul online? in afara de videochat laughing)))

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

YouTube ( da, poți face și fără sa îți arăți fata sau sa îți asculte cineva vocea)

Dropshipping - necesita investiții de bani

Bursă - necesita investiție mica/medie de bani și este doar pe termen lung

Freelancing - dacă te pricepi la ceva, poți încerca fiverr.com

Print on demand ( creezi design uri și le pui pe haine, iar dacă cineva cumpăra, primești un comision) poți cauta,, redbubble " pe YouTube. Găsești sute de tutoriale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visând la cai verzi pe pereți. Puțini pot face in mod real bani pe internet. A spus si Nemessys metodele, nu are rost sa le repet. Ce vreau sa adaug e ca nu iti garanteaza nimeni ca ajungi in pragul de a iti monetiza YouTube-ul sau ca te descurci la Dripshipping. Pentru toate astea ai nevoie de niste abilitati, mult noroc si adesea trebuie sa ai si niste bani inca de la inceput.

| Ungurean_Andrei_1999 a răspuns:

Videochat?
Glumesc, poti face bani multi la Glovo sau Foodpanda, sa livrezi chestii cu bicicleta sau masina.