| Loola19999 a întrebat:

Ce site-uri/ metode stiti de a face bani online, in afara de vlogging sau videochat, lol? Site-uri sigure!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te baza, sant minciuni (pe mine ma cautau femei zicand ca au agentii de intalniri) unde ma platesc in numerar cu 300€ la ora si cand ceream un site cu agentia sau detalii in profunzime ramaneau masca. E multa nesimtire pe internet.

Răspuns utilizator avertizat
| MalinaAndreea a răspuns:

Sa raspunzi la sondaje on-line...dar trebuie sa-ti faci cont paypal, ca apoi ei sa iti vireze banii castigati din sondaje, dar nu e foarte sigur.Pentru ca tu le dai lor codul de la cardul tau de credit si daca nu e ceva serios ai cam incurcat-o.Sunt de acord cu mr. Sofer...nu e nimic sigur pe internethappy.