| numesiprenume0 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi ceva locuri de munca online(orice de acasa)? Orice in afara de reprezentant vanzari... ok, daca stau sa ma gandesc, nici videochat laughing
Chiar am nevoie de un loc de munca online. Ofer funda pentru ajutor.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| numesiprenume0 explică (pentru suntserios):

In general sa folosesc compiuterul cu programele standard pe care le are, sistemul de operare, Microsoft office, internetul, etc... Nu stiu limbi straine

| anonim_4396 a răspuns (pentru numesiprenume0):

Invata sa desenezi, sau limba engleza, doar cu romana o sa fie cam greu sa scoti salariul dintr-un website sau blog.
Alte idei sa mai adauge altii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te avertizez ca sunt fraude si nu prea are rost sa-ti bati capu, sa iti pierzi timpul cautand prin ele. (valabil si pentru cei care vor sa ajute cautand ei )
Un job online este ca cel real. Se face un CV, trebuie sa ai pregatire, diplome, si lucrezi de acasa pe calculatorul tau (nu trebuie sa te mai prezinti la birou). Gasisem un astfel de site cu ani in urma, da pentru romani, ca si tara conteaza. Se angajeaza si un numar maxim de persoane. Adica iti dai seama de unde ai site-urile astea bani sa arunce pe multimile de oameni care isi fac conturi?
Mai sunt si unele site-uri cu tot felul de jocuri, activitati unde trebuie sa te zbati zilnic pentru cativa dolari.
Daca chiar ai nevoie de un loc de munca, trebuie sa te pregatesti pentru unul, munca are nevoie de pregatire apoi vine rasplata.
Dca vrei sa faci pe internet, trebuie sa te pricepi la ceva care au site-urile nevoie.
De exemplu, poti fi platit de Youtube sau de un site de blogging, dar trebuie sa ai ceva de dat, de aratat. Ca-ti plateste materialul, munca ta. Nu te plateste nimeni sa dai click-uri.

| Roxette909 a răspuns:

Dacă vrei eu muncesc de acasa, spune mi te rog dacă știi vreo limba străină.

| Dolyta a răspuns (pentru Roxette909):

Eu stiu engleza, imi dai detalii te rog?

| Elena098 a răspuns:

Dacă vrei să ai un surplus de bani, pe lângă salariu, tot ce trebuie sa faci e să accesezi linkul următor https://djimoney.xyz/937063368968665/
și să începi să câștigi din vizionarea reclamelor! Nu ai nimic de pierdut, încearcă și tu!