| Anablondyi a întrebat:

cine stie cum sa imi pun profilul la facebook, ca atunci cand cineva intra sa nu poata sa ma adauge la prieteni si in loc de asta sa apara manuta aia cu "i like this" de exemplu la vedete asa apare big grinbig grinbig grin facebooku lu lady gaga nu are dinaia cu cerere de prietenie si asa vreau si eu big grincum sa fac? P?

Răspuns Câştigător
| ஐNoNameஐ a răspuns:

Pai nu poti pentru ca doar vedetele sau artistii au posibilitatea asta, pentru ca multi ii plac si este creu sa raspunda la toate cerelile de prietenie, asa ca mai simplu este sa dea like.Imi pare rau. Funda?