| anonim_4396 a întrebat:

paginile de facebook la care lumea da like la pagina adica acel gen de pagina la care in lac sa iti apara sa dai cerere de prietenie iti apare like! vreau sa stiu acele pagini sunt gratis? funda!

Răspuns Câştigător
| dydysor01 a răspuns:

Da sunt gratis! Am si eu o pagina... Tinute Cool. Nu e greu de facut o paginawinking. O faci pentru Comunitate...nu e greu! Bafta. Sper ca ti-am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| ROCK30STM a răspuns:

Sunt gratis, si eu am o pagina, sunt usor de facut, si sunt mult mai accesabile. daca vrei pot sa iti dau eu una ...are doar 9 likes, poti sa ii schimbi numele si sa stergi pozele sunt foarte putine, si in plus eu mai am una happy

| ROCK30STM a răspuns:

Sunt gratis, si eu am o pagina, sunt usor de facut, si sunt mult mai accesibile. daca vrei pot sa iti dau eu una ...are doar 9 likes, poti sa ii schimbi numele si sa stergi pozele sunt foarte putine, si in plus eu mai am una happy