| cRaZyYkiD a întrebat:

Buna happy cine stie cum se sterg pozele de pe facebook? Va rog, cu detalii, merci :*. Funda + vot.

Răspuns Câştigător
| MiruD a răspuns:

Accesezi profilul tau.
Dai la fotografii...
Apoi "fotografiile tale"...
Click pe poza care vrei s-o stergi...
Dupa ce s-a deschis poza, in josul pozei iti apar niste optiuni...
Si dai la "optiuni" -> sterge aceasta fotografie.

Si gata!winking

| cRaZyYkiD explică (pentru MiruD):

Nu mai apar optiunile...decat: eticheteaza, distribuie, imi place...

| MiruD a răspuns (pentru cRaZyYkiD):

Vrei sa te ajut eu?

| cRaZyYkiD explică (pentru MiruD):

Nu, merci mult am gasit altfel, pare ca as fi nestiutoare, dar daca ma crezi sau nu creionasul din coltul pozei(inainte sa o deschid) nu mai e, iar optiunile(cand deschid poza) la fel, dar am gasit altfel, merci inca o data.

| MiruD a răspuns (pentru cRaZyYkiD):

Pentru nimic.
Puteam sa intru la tine in calculator cu un program si iti rezolvam.
Dar daca ai reusit, ma bucur.

8 răspunsuri:
| King18name a răspuns:

Dai click pe imagine, si jos o sa-ti apara > optiuni, dai click si o sa apara > sterge aceasta poza, si iaras dai click! si gata!winking
Daca nu iti apare nimic sub imagine, atunci mergi cu mouse-ul in jos si o sa-ti apara! succes! happy

| xAlessia a răspuns:

Hei, pai da-i pe poza respectiva si pui mouse-ul pe poza iar jos iti apare :
Eticheteaza fotografia, optiuni.iar tu trebuie sa da-i pe optiuni si da-i sterge aceasta fotografie si gata.winking

| crysman a răspuns:

Mergi pe fotografii si duci sagetica mausului dreapta sus pe o fotografie si iti apare editare sau sterge

| cRaZyYkiD explică (pentru crysman):

Asta e...nu mai apare asa, in colt nu e nimic