| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie daca de exemplu eu trimit cerere de prietenie cuiva pe facebook, el accepta, iar dupa cateva luni il sterg de la prieteni.Intrebarea e dupa ce il sterg,el poate vedea de ex cand postez ceva, poze etc, adica fara sa se uite la mine pe profil.Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai aveti prieteni comuni iar tu ai setata functia de a le aparea prietenilor prietenilor tai ceea ce postezi.happy
Blocheaza-l daca vrei.

5 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Blocheaza-l.

| AmeliaIoana14 a răspuns:

Numai vede nimic din ce postezi tu. doar daca se aboneaza la tine. dar poti sa blochezi aceea persoana ca sa fii sigura happy

| anonim_4396 explică (pentru AmeliaIoana14):

Pai faza e ca l-am sters pe tata de la prieteni, si cand a intrat el pe profilul lui se vedea ce postam public.deci se vede inseamna nu?

| SammiSchüler a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil te are adaugat la familie sau ceva in genul. pe timeline-ul ala unde scrie "friends" ai posibilitatea sa il adaugi la faamilie, prieteni apropiati etc. dar de unde dispretul asta fata de taicatu sa il stergi de la prieteni? :))
(http://ask.fm/xmisstake)

| Lexy96 a răspuns:

Mai nou facebook-ul are "functia" asta de a putea vedea ce posteaza o anumita persoana doar pentru ca e prietena cu o alta persoana cu care esti prieten si tu (sper ca ai inteles). Cand postezi ceva poti sa alegi :prietenii prietenilor / doar eu / prietenii mei. Cred ca le-ai mai intalnit.Cand postezi seteaza pe doar prietenii mei.