| Céline7 a întrebat:

Cine stie niste amintiri de genul asta:de ce nai spus de la inceput, ca nu-ti place de mine si mai lasat incet incet sa cred in tine, de ce ai lasat ca in ochii mei, frumosi ca doua stele, sa curga lacrimi fara rost, sa curga lacrimi de durere...sad fundita+vot!

1 răspuns:
| Deyu_2596 a răspuns:

Niciodată să nu înlocuieşti un suflet bun cu un chip frumos!

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic. iar daca am pierdut ceva inseamna ca nu`mi trebuia.

Un "te iubesc" afisat pe un ecran electronic nu ma impresioneaza cu nimic.

L-am urât şi l-am iubit o după-amiază întreagă. l-am urât, pentru că el cuvântase lumii ceea ce voiam să cuvânt eu. şi l-am iubit, pentru că mi-a scris viaţa.

Nu spun cã te'am uïtat... Dar nu mã maï gándesc la tïne!