| misterious92 a întrebat:

Buna,cine stie sa imi spuna cum pot seta pe facebook sa imi poata comenta pozele doar prietenii?

2 răspunsuri:
| pituuu a răspuns:

Buna, mai intai apesi acolo de unde te si deconectezi. si dai pe "Setari de confidentialitate" si acolo iti apare "Cine imi poate vedea lucrurile mele?" si dai pe "Editeaza" care e undeva in dreapta. si acolo apar mai multe : toata lumea, prietenii, doar eu. si dai pe "prietenii" happy Sper ca te-am ajutat Funda?

| misterious92 explică (pentru pituuu):

Multumesc de raspuns, dar nu e de acolo.pentru ca acolo e pus sa vada doar prietenii dar comentarii am vazut ca pot primii si de la alte persoane.