| Diduu a întrebat:

Bună cine stie statusuri de fitehappy.

funda:X.

Răspuns Câştigător
| summer_5121 a răspuns:

Buna!

-.in lumea voastra noi zambim neconditionat`smug. Mereu impreuna ca o poveste cu un final neterminat`love struck!

-. asta-s eu n-am ce sa fac`winking. am vazut ce fete iti plac`smug. nu-mi voi da ochii peste cap`batting eyelashes. nu pot fii cum ai visat`winking.love struck!

-. cele mai inteligente minti actioneaza inainte`laughing. smug!

-. ador ca sunt mai micat decat tine `drooling. ador ca ma simt in singuranta langa tine`batting eyelashes. ador fiecare atingere`love struck. te ador pe tine`smug. >big grin. nici nas incerca`batting eyelashes. sa iubesc pe altcineva`love struck. smug!

-. Si cand vine vorba de iubire`smug. Baby spune-le ca ma ai pe mine`love struck!

-. daca n-ar fi el `smug. Nimic nu ar mai fii`batting eyelashes. fara el nu pot trai`love struck!

-.inspira mult talent`batting eyelashes. in privire are magnet`drooling. cum ai putea sa nu-i vorbesti`[-x. ochii aia caprui sa nu-i iubesti`:O puppy dog eyes love struck?

-. orinde ai fi`smug. orinde te-ai afla`hee hee. nu vreai decat o domnisoara care sa semene cu ea`smug.love struck!

-. if hold my hand`love struck. i will take you away`day dreaming. my heart beats like drum`love struck`!

-. pentru ca nu are rost sa crezi in ce a fost`winking!

-. era doar un vis devenit realitate`love struck!

-. chiar daca zambetul tau dureaza pentru o clipa`sad. tu stii ca in spatele lui au fost mii de amintiri vii`love struck!

-. eO sunt o simpla stea printre stele`batting eyelashes. sunt o fata printre fete`smug. dar ce ma face deosebita`hee hee. e dragostea ta fara ea nu asi straluci asa`love struck.

-. cum sa nu o iubesti daca ea e frumoasa ca o stea stind ca e si a ta`day dreaming.

-. o sa ramana amintir blocate in ochii nostri goi`. ca se invarte ceasul si nimeni nul da inapoi`love struck.

-. sunama si da-mi o veste despre tine`. sa-mi spui ca ma iubesti mi-e dor de tine`love struck.

-. desii par cuminte`smug. imi place indecent `. n-am niciun sentiment`smug.

-. sentinementele nu se sterg rapid din sufletul meu`sad.

-. formeaza numarul meu ori de cate ori vrei sa vorbim`. cheamama si o sa vin`batting eyelashes.

-. stii ca viata e ca zarul `! se rostogoleste.`! cine e ma prost ala se parleste`!

-. mama ce copila ce tupeu`:O. cu ochii cu picioare`puppy dog eyes. te-am bagat in pat apoi la reaminare`laughing.

-. Buzele mele ochii mei deschisi i-am lasat pentru mine baby ai cazut in pacat delicios`love struck.

-. sentimentul nu dispare ca o vacanta de vara`. uneori e mai naciv ca fumul tras din tigara`sad love struck.

-. Si de dimineata cine apare la mine la usa cu flori`love struck. Si-ti spune iarta-ma papusa`hee hee.

-. imi aduc aminte cat de mult ma iubea `love struck. Cand spunea Frate! nu pot traii fara ea`love struck.

-. fetele au inceput sa faca ce vor`! totul e show `! shii baieti vorr din nou`love struck.

-. si acasa a ei Oo stiu de fata cuminte ce joaca bine teatru si pe amn2 ii minte`smug.

-.si cand lumea se va darama va ramane EA`love struck.

-. sunt mereu in miscare si nu mi-a ardeti la stilul ascuns ca n-ati fost voi asa sus niciodata`hee hee.

-. acum ecoul tau spune asa`: chiar daca ascuzi tie dor de ea`smug love struck.

-. spuneai ca totul e trecator si a 2-ua zii vzi Doamne va.intalniti intamplator`smug.

-. tot ce ai auzit de mine nu-i adevarat`straight face. hai lasa-ma pe mine sa-ti arat cu adevarat`hee hee.

sper ca te-am ajutat! happy

Succes!