| Biibii_2273 a întrebat:

Stie cineva statusuri de indiferenta, tupeu, fite?happy

13 răspunsuri:
| pryncesSs a răspuns:

• Nu mai sunt,cum eram, Acum zambesc,atunci plangeam. Nu te mai cred,e prea banal...E o poveste pe final.

• Priveste-o! Ce vezi? E ea, e fata care desi a pierdut tot ce are, va reusi sa se ridicee si sa o ia de la capat.

• Eu nu ţin cont c'afară plouă , că'i zăpadă sau rouă Mie nu'mi strică vremea stările cum vi se întâmplă vouă .

• Si o sa te las sa iti vezi de drumul tau,Atunci cand o sa te uit sigur o sa iti para rau.

Inca sunt copilul ce refuza sa creasca, mi`e egal cu ZERO tot ce spune lumea asta proasta !

• Te minti si acum! desi ti`e dor!Ai pus orgoliul in fata sentimentelor!

• Iar atunci când noi poate no să mai fim, lasă coniacul să curgă, dă-ne o țigară și să ne-amintim, de clipele care au fost și nu revin, lasă pe masă o scrumieră și un pahar de vin.

• Atat de tăcută...misterul ii provoacă o privire pierdută...

• Aş vrea să fiu cum o să fiu!Aşa că lăsaţi'mă să trăiesc aşa cum ştiu!Lăsaţi'mă să fac şh bune şh rele.Ca să ştiu măcar că sunt greşelile mele.

• Profiită de fiecare clipă`.Că`n fiecare paradis există cate`o ispită •

Incă sunt acea persoană cu ochi nevinovaţi !

• Nu ma intereseaza ce crezi tu, nu te cunosc E.o tara libera, deci esti liber sa fii prost!

• Si imi vreti tot raul din lume , Si va multumesc, v.am pupat si va iubesc!

• Petru ca un zambet poa` sa te ridice atunci cand ti`e mai greu.

• Ma plimb pe curcubeu de parc'ar fi drumu' meu , fericita ca un copil care inaltsa un zmeu ;x

E doar un fost,nu e inger ,n-are aripi E doar actorul principal in lumea ta cu patimi

N`o sã uit nimic, n-o sã uit nici un moment, nici un zâmbet, nici o privire.Nimic

Ai sperat, ai visat, ai pierdut. Ce conteaza? Inca mai poti spera, mai poti visa, mai poti invinge ! Asta conteaza !"

Poate`ai fost singurul pe care l`am iubit cu`adevarat , e simplu`."

As` vrea sã stiu cã acolo unde esti, cu cine esti, esti chiar fericit !

Cu un cuvant trebuie sa ai curaj sa spui!: Da am pe altcineva! Oricum el nu o sa faca altceva decat sa-ti dea cea mai stupida replica "aha"

Zambetuu` meuu` fals, ti-a facut 0 marturisire: "Iubirea`i d0ar 0 farsa mascata d` nesimtsire"

Fã`ti timp sã iubesti chiar dacã nu esti iubit

Si chiar si singur pe pãmânt sã fii cel mai fericit love struck`

Intr`o oarecare masurã e tare.Sã crezi mãcar pentru o secundã cã ai lumea la picioare. :-x

Eu sunt singura lui pasiune, restu’ sunt doar placeri.

Mereu impreuna, peste toate am trecut. Poate azi e greu, poate maine e mai bine. Dar orice s-ar intampla, voi ramane langa el!

S-au intamplat destule si nu regret nimic. Eu il iubesc enorm pe asta mic :X

Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.

Mi-aduc aminte lucruri pe care nu le pot exprima-n cuvinte. straight face

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat.Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Viata merge înainte ce a fost a fost. Nu te poti abtine si nu îl poti uita, îl iertai mereu chiar daca îti gresea.

De-ai putea sa vii o clipa. Sa ma vezi atat as vrea. Si sa te convingi . Ce-a ramas in urma ta!

Stelutza ce-am ales-o cand tu erai cu mine[:X]O mai privesc si acum in nOptile senine.Doar ea pOate sa spuna cat de dor imi este de noi. :< :X

Vorbim la telefon si iti spun ca mi`e bine. TE MINT, bine imi e doar langa tine!

Si stiu ca niciodata n-ai fi renuntat la el! Indiferent de cum era mincios sau infidel.

Raspunde-mi la intrebare si tine capu’ sus chiar daca doare: "Cand m-ai inselat, atunci ma mai iubeai oare?!"

Mi-ai promis prea multe care stiai ca nu vor fi,dar pe-atunci totul era posibil, normal, ERAM COPII straight face

Nu uita si adu-ti aminte.Cand in telefonu’ ala blestemat ti-am zis ultimele cuvinte...straight face

Si te iubesc m-ai tare ca oricine! Pacat ca tu nu ai ochi si pentru mine.

Nu mai rad nici la glume, pe bune! Am impresia ca sunt singura pe lume!

Nu e pacat sa pierzi iubirea pentru o cearta? Amintiti-va de voi cum va iubeati si altadata.

Au fost momente grele. Peste care am trecut. Fara tine lânga mine. Sigur nu as fi putut!

Imi lipsesteCand ma gandeam la tine.

Nu mai sunt ca la-nceput si asta ma doare cel mai mult. sad

Cearta-ti prietenul in ascuns si lauda-l in public :X

Ea e fata pe care ai ranit-o cand ai plecat, este singura care te-a iubit cu adevarat. Ea nu e de vina ca intre voi s-a terminat. "Sa ai grija de tine" i-a zis cand a plecat!

Invata din ziua de ieri, traieste pentru ziua de azi si spera pentru ziua de maine . Lucrul important este sa nu te opresti din a pune intrebari

Atunci cand crezi ca totul in viata e pustiu, inchide ochii … asculta bataia vantului...

Incearca sa razi si tu de viata.nu lasa numai viata sa rada de tine. :X

Nu sunt cum sunt cand tu ma vezi,ci sunt cum sunt cand tu ma visezi.

"Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta dar cand pleci din locul in care ai trait sa ti se simta lipsa.

Cand iti vine sa plangi adu-ti aminte de clipele in care zambeai.

"si-ai pierdut`o asa cum pierzi un fulg de nea.ce se topesthe pe mana tha"

Nu conteaza ca`l iubesti,ca tu esti fata tare.Asa cum tu ai plans pentru el,fa`l sa`ti planga la picioare " :X

"Tot ce ‘ i interzis :X E palpitant :X"

"Uh st dOar sa reprOsezi Dar... greselile tale nu le vezi ?"

Ea? Poi ea O sa te`agate ca un cliSeu .cum ca semeni cu iubithul ei din liceu!

cu tOate astea uh sti bine` ca Orice ar face pan`la urma tOt la tne` vne`.Asha ca ai grija de el ca la tne`n inima nimeni nu`i ca el!

Sh tipa aia bloonda kre cik th`iubea.Adevaru`e ca acum nu prea te mai vrea

PotSi sa apartSii Oricui`nu e treaba meah.stiu ca O sa`ti gasesti pe altcnv,dar chiar jh asa simtSi ca este altcineva,ca nu snt eO jh ca nu ma vei puthea uitha!

Ce te face sa crezi ca el era "The One" ? ? Ai crezut ca stai o viata ? Dar n-a trecut un an .Ai pus prea mult suflet ? Nu-ti face corectie ! N-ai gresit cu nimic Deci ia-o ca pe
o lectie

Sa`l inshel ?! Pe el niciodata :X . Sa`mi iei cei al meu :o ? Cea mai prOasta miscare winking

• Sunt mica. intr-o lume mare. da` nu mi`e frica d nimicsmug !

• Amintirile se sting usor.Recunosc.imi va fi Dor!

●.Si totzi ma`ntreaba ce s`a intamplat . le raspund scurt: "Nu ma intereseaza,l`am uitat

●E un pic ciudat cum poate Cineva s'alunge toate Ploile ce`au curs intr`una in viata ta.[

Hai lasa`ma pe mine sa`ti arat cum sunt defapt .;x ]?

Ca e buna sau e rea. Ea ramâne fata ta

Mai tii minte cand visam `Shi desenam Y love you' pe trotoar?:

ღ `♥. şi dαCă lui ηu`i pαsă . miє dє Cє mi`αr păsα ... ♥`

●De ce te prefaci ca nu il mai placi? cand fardul ti s`a uscat pe obraz?!●"

De ce prietenii se transformă în târfe ?! De ce persoanele pe care le iubesc se transformă în scârbe ? oh go on

N`ai tupeu sa te ingragostesti de mine

Genu` de persoana care vrea atat de multe si obtzine.`!:]•

O noapte de Succes . in EXCES PERVERS ! smug

Seara asta e plina de tentatii :X . Si Stai linistit . daca nu vei fi tu . vor fi altii oh go on smug :*

Fa ce vrei oh go on . Numa' sa iaSa cu Scantei smug

Si daca te'as pierde ... M`as pierde cu tine smug

♥ Stii si tu,au trecut momentele...Doar eu si cu tine love struck Ia spune,iti mai aduci aminte ? love struck. ♥

n`ai inteles tu ... a inteles altu a 2`a zi ! :X

Ce rol vrei sa joc acum?Sa fiu ca ieri nevinovata sau azi ca niciodata.drooling

Sentimentul nu dispare ca vacantsa de vara.Une0ri e mai n0civ ca fumul tras dintr.0 tsigara . :-X

? Tot ce`ai auzit de mine stii ca nu`i adevarat. Hai lasa`ma pe mine sa`ti arat cum sunt defapt .;x ]?

te.super.mega.extra.ultra.iubesc.

Şi doare iar. Cum a durut demult. Dar trece. Şi`o iau de la început.

Barfele taLe ma Lasa rece`, La pr0stie NIMENI nu te`ntrece`!

.•Si as avea multe sa`ti spun,dar ti-as acorda prea multa importantahappy!•

Hai sun-o tu, spune.i ca ti-e gol sufletu . ca atunci cand a plecat a luat cu ea totu !

Si o strangi la pieptul tau la fel ca acum ceva timp . Si nu ai renunta la ea pentru nimic

Sunt atatia ce ii spun: " Stii papusa . te iubesc ! " . Si asa de simplu le raspunde : " Sorry boy . Da` nu esti ce`mi doresc !

ו♥°chιαя dαcα иυ ѕυит тσαтє яσz.тσт тι ℓє cσℓσяєz єυ σdαтα !ו♥

~Cand voi uita euuu Itsi vei aminti tu ~

@.Chiar crezi ca imi pasa? Iubesk din nou,zambesk din nou E ce conteaza.

Tu vrei să`mi explici mie ce? Tu nici nu ştii cum e,Tu nu faci diferenţa între iarbă şi Vitamina C.

Acum zi,ce faci? vii mai aproape sau te retragi? smug

Parca e ea.Cea care spune mereu "te iubesc" in loc de "multumesc":X

Poate m`am schimbat sau poate doar m`am saturat

* Nu conteaza ce a fost ,ci ce va fi de` acu` nainte *

Nu ridici mana pentru a mangaia . Deschizi gura doar pentru a tipa

vreau Sa ma faci sa-tZi spun meReu ca te Adorr !;x *

Un "te iubesc" afisat pe un ecran electronic nu ma impresioneaza cu nimic.

Viata ta e roz dar carioca e la mine winking

Fotografiez sclipiri de pleoape. Creez album pictat de noapte. Imi dai sperante ca va fi bine . Imi dai sperante ca te am pe tine.

mi-am batut jOc de ei , si am facut`o bine . Asa ca n`ai nici un mOtiv sa fii suparat pe mine !

Imi spui ca ma iubesti asja` cum sunt`. Sincera sa fiu, sji` eu te-as mai iubi` din cand` in cand blushing !

♥ Eu nu fur inimi,le primesc cadou ! ♥ *

Teoretic ma adori , practic ma iubesti ! b-) *

Pentru ce-am facut si o sa se repete am 1000 de regrete ! happy *

Să sufăr eu pentru voi ?! O zic din nou . Bag p**a-n lume şi v-o fac cadou !

Ce a fost al meu,acum e restul tau . Daca esti femeie tare,fa'l sa'ti cada la picioare . Te'nseala cu mine ?! Clar ! Nu da 2 bani pe tine puppy dog eyes

E puştoaică rău , e greu . Vrei s'o faci de casă , ai tupeu ? smug

Hai , nu pune botu' , esti copil ?! ;> *

ştiu că nu-ţi pasă!

El are de pierdut . Tu esti ok winking

Gresit sau Negresit . Nu ma Intorc . Promit happy
Prietenele mele? Te vor si ele oh go on

Succes!Sper ca esti baiat destept.E stres!Sper ca filmul are happy end.

Tu cauti consolare.Plangi ca nu'i usor ... Dar consolarea n'o gasesti la mine in dormitor >:

Nimeni nu-i perfect! Dar ea te vrea

Daca vroiam sa te insel...O faceaam tsine minte!batting eyelashes

[Indrazneste si vei reusi, cere si ti se va da! ;-x]

Intr`o zi`Ai sa cautsi!Zambethu`l meu`!In fiecare`EA!;x

Iti place cum se misca,cum se imbraca,orice i`ai face nu te`ai multzumi cu o bucata,o vrei toata sa fie numai a ta.Promiti sa ai cea mai mare grija de ea![;x]

Suntem prea diferitzi dar asta ne tzine,extremele se atrag stii ca asa'i mai bine smug

Plus cu minus se atrag. Ştii că nu am ce să fac. Felul tău de a fi mi.a pus capac !

N-avem ce sa vedem la televizor, Mai bine facem noi un film in dormitor, Pun pariu c-o sa ne placa, Daca nu mai incercam o data.

●Lasa trecutul in urma • . • Ai incredere in mine • . • Oricate fete ar fi in jurul tau niciuna nu`i ca minebatting eyelashes

●■ Zambete`n excess! N`avem nici un m0tiv seri0s d stress ■●

●Hey ! sa`ti mai zic ceva,taci si asculta: mi`e dor de privirea ta

●.Am` inima zgariata de colti unui gand dureros...Patata de sange precum` camasa Lui` Hristos...sigh

●Sa te gandesti doar la mine mereu, Si ce.ai in jur sa iti spuna doar numele meu.

●Îmi place când te rişti . Îmi place cum te mişti . Îmi place cum...cum...blushing

●Un zâmbet crează fericire chiar si acolo unde lacrimiile au creat mări de tristetse!

●face ` pe inab0ordabila . e un ` jo0k ce.l face ' dess . isi jo0aka bine ' roolu . inco0centa ` cu un ' chip pervers

●Domnişoară te rog nu grăbii pasu`.lasă bass`u să te mişte,incepe balansu.

●plαng ιn ħoħotє dє rαs . dαy єvєrydαy . αuzι bєy. ħєy ! ‘tє`n mortιι tєι

●ѕυηt ρiσηυℓ αℓв şi яєgiηα ηєαgяα`ρє tαвℓα dє şαн α νiєţii`

●De azi . Totul e schimbat . Nu vă mai accept figurile ! Pentru că aşa vreau, şi pentru că pot

●Dau Rime corecte`love struck Te ard la sentimente`. Tsi se pare un miraj.-eu itsi spun ca n-ai curaj.batting eyelashes intra`n anturaj.dar oricum`love struck fac ce fac si te scot din peisaj`

●Tнυ ηυ`мi ѕρυi мiє`: " ρнαα`! " • • αѕtα є ιηtσtdєαυηα`яєρℓiкα мєα`!

●Nu mai pune tu atatea sentimente din prima.Ca in scurt timp te lasa la pamant.mai rau ca herOina

●Hei,ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri

●Dar tu nu stii sa te superi pe mine... desi e foarte usor sa o faci .Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci batting eyelashes

●Zambet Fals Si`o sa uitatzi ca m`atzi vazut vreodata razand.Inocenta Moare.si-atunci de ce s`o mai cer ?Speranta doare .Si de ce sa mai sper ? Ura e floare . Si-am ajuns s`o prefer

●Va fi o amintire intr-un vis fara sfarsit!

●O muzica dramatica rasuna din calculator si ma face sa ma gandesc la ce visam cand eram in bratele tale .

●Uita de mine,dar uitate bine, Ca`i ultima pagina din trecut, Si uitate bine ‘nainte sa zici Ca toate au trecut...

●Şi nu ştiu ce să mai spun. Se vede clar că îmi lipseşti , şi îmi vine să mor că tu , nu mai eşti !

●Traieste ca si cum ai muri maine. Invatsa ca si cum ai trai vesnic love struck

●Ðε σßιcει ήυ cяεzι ραήα ήυ vεzi cυ σcнιι тαι Ðαcα sε ρσαтε cα vιsεℓε Ðεvιή яεαℓιтαтε cαήÐ vιsεℓε Ðεvιή яεαℓιтαтε σ sα vεzi cυ σcнιι тαι Ðαcα sε ρσαтε

●Crezi ca-mi pasa de tine ?! Crezi prost! Idealurile mele se schimba zilnic, nu stiu ce vreau.Recunosc!

●Si cine spune ca nu ai dreptul sa visezi de doua ori?

●E ca un vis, plutesc usor atunci cand sar din suta, Uit de toate ambaland motorul caci asta ma asculta.

●Si ti-am promis, ca nu te mai mint, ca tot ce simt iti spun ti-am promis ca intr-o zi o sa ma tin de promisiuni.

●Stai putin p loc si deruleaza filmul inainte sa pui stopoh go on

●Nu sunt o sfanta dar nici o bagaboanta,respect pentru baietii care stiu sa se poarte cu o fata!

●Stiu ca totu' s.a terminat.Stiu ca puteam sa fiu fericita,da' orgoliu nu m.a lasat!winking

●Se numeşte zâmbet fals pentru bună impresie.

●Şi n-ai să mă mai vezi că mă plâng , n-ai să mai vezi că mă ascund . Sunt pur şi simplu ceea ce sunt ! Şi încă o dată iert ... dar nu uit...

●Acum ma uit pe geam cum ploua si zambesc.Sunt totusi amintiri frumoase in care ma regaseschappy

●Trădez. Joc teatru. Manipulez. Înjur. Te pot minţi în faţă fără să clipesc. Trag numai spre pericol de la un timp. Dar mă jur că îmi place cum sunt şi nu mă schimb !

●Trebuie sa stii cand se incheie o etapa din viata ta. Daca te incapatanezi sa ramai mai mult decat e necesar, pierzi bucuria de a trai si sensul vietii

●După uşa asta e un alt început ...las tot aici,chiar dacă a durut!ca a trecut ceva timp.merg pe drumul meu.tu ramai cu al tau.

●Caut să am puterea să pot să zâmbesc, să nu mă opresc din drumul pe care.l urmez.

●Sunt ceea ce gândesc atunci când nu-mi controlez gândurile.

● Nu`s perfectă , nici nu vreau , nici nu pot.Prea multe complicaţii care n`au nici un rost.M`am săturat de unii care doar mint frumos love struck

●No` lăsa să plece, căci la sfârşit e întuneric . şi mult rece .

●Trăieşte ca şi cum ai muri mâine. Învaţă ca şi cum ai trăi veşnic.

●Visează ca şi cum ai trăi veşnic, dar trăieşte ca şi cum ai muri azi, căci nu contează anii din viaţa ta, ci viaţa din anii tăi.

●O Fata Buna pOate sa Devine Repede Rea` [Asa ca date`n Sange sh` nu te mai Baga atat in viatSa mea]

●Poate c'am inteles gresit de la inceput`!`Poate ca n'am inteles ca nu s'a putut`!

●Tai-o, pleaca , cara-te, dispari , zbori, sterge-o , calc-o, evapora-te, mori , da-ti foc, fa-te scrum .

●Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta.

●Te prefaci că totul este bine, ascunzându-te după un tablou gen autoportret zâmbitor.

●Hai sa vorbim frumos , sa traim frumos , sa iubim frumos , hai sa incercam pe dos , in sus , nu in jos . [

●Pe final , totul s'a daramat usor , si'au urmat momente'n care nu ma mai faceai sa zbor .

●Ai cazut? Te_ai ridicat. Inveti n0i m0duri sa te scutuRi

●Ai grija ca viata`i grea.tine cat poti de ea ! O sa dai de greutati. Stii ? e ca la carti : asul tre` sa sti cand sa`l scoti !

●Încă îl mai iubeşti şi eşti pregătită să`l ierţi.Si probabil o să`l ierţi chiar dac`ai să regreţi

●Mi`e greu, primeSc mesaj si timpul s`a 0prit.CiteSc: " Mi`e d0r de tine! " Nu mai intseleg nimic.tuu` eSti cu ea acum ganDul asta ma 0m0ara. Ma simt bl0cata ca`n trafic bara la bara.

●Itsi place sa faci ancheta ca un prOcurOr.` Sa spui zi de zi "Stii,daca ma inseli,te omOr !

●Şi acum ar trebui sa şti mai clar ce vrei. El are de pierdut, tu eşti ok! Ia'ţi liber de la stres pentru o vreme. Nu'ţi mai bate capul, uită de probleme!

●Ea e puternică, ea merge mai departe şi cu fiecare pas încearcă să uite că oamenii sunt falşi, că oamenii sunt cruzi, că oamenii ucid suflete

●Stiu ca vReau iluzii dar nu`mi pasa, Daca sunt fericita nu cOnteaza!

●Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima pe care nu le poti pronunta.

●Să nu`ti tReacă prin gând că mă pOti avea la degetU` miC / Să mOară măta de nu stiU pRea biNe să prOfit^

●Pe viitOr învaţă, nu dOar tu eşti impOrtant în viaţă. Câteva vOrbe sunt de căcat, niciO minciună nu te face mai bărbat

●Am invatat ca dreptatea mi-o fac eu,trec peste tine daca nu am incotro!

●Fiecare cuvant e o speranta in plus … fiecare clipa trecuta, imi spune ca moartea mea e aproape, iar eu inca visez!

●E un pic ciudat cum poate Cineva s'alunge toate Ploile ce`au curs intr`una in viata ta.[

●E speCial ce s`ntamplă cu n0i,avem sh` s0are,avem sh` pl0i

●Ingerul meu pazitor e drogat pe canapea Vezi **** ca n`ai avut grija de persoana mea :-J

●Aş vrea să ştii . să ştii că merg mai departe .Orice ar fi

●Ce sa fac , asta mi`e firea ...Sa nuu crezi ca in viata te inseala doar privirea

●Intre noi sunt multe diferente . Eu nu ma cobor in lumea ta plina de zdrente

●Desi pari cuminte iti place indecent. Ca Eva Kent n`ai niciun sentiment .

●Iar daca ma intrebi ce a ramas la mine . In inima am urme de TINE love struck

●Acum totul e doar o amintire vie,scrisa in timp p foi de hartie sad

●Chiar de ar fi greu` Tot asj `zambii Sji` chiar daca as fi` plina de probleme` Tot as glumii`. Pentru ca stii`. Viatsa` e grea sji` lumea e rea. Cum asj` putea rezista daca nu m`as purta asa`?!

●O simplă atingere, şi simt că sunt nemuritor. O singură scânteie şi-am luat foc instantaneu.

●Tot Eu.Parfumul meu in bluza ta. Si stilul meu in mintea ta! •

●Esti doar un tanar actor plin de talente,excelezi la capitolul lipsa de sentimente.

●nu mα ιntєrєsєazα cα lumєα vorbєstє . orιcum єι sє ιntrєαbα: "dє cє єα zαmbєştє"

●Mai tii minte cand visamstraight face`Shi desenam Y love you' pe trotoar?:

●Indiferent ce viata ne va da,indiferent ce cale vom urma,prietenia noastra va ramane peste timp! batting eyelashes
●Nu e un vis si nici o fantezie. E ceea ce se numeste "copilarie". Un episod din serialu` vietii tale. Care contine clipe dulci, da` si amare... happy
●Vântul s-a ascuns. nu mi-a mai răspuns. Vreau s-o iau din loc. simt că mă sufoc. Mi-e dor de-e betie! si de inc-o mie. Fluturi iar să simt. şi-apoi să te mint!love struck Mi-e dor de. \:d/

●Pe un preţ mai mic - mai mare. azi e totul de vânzare oh go on

●Apari zâmbind prelungind vara şi readuci toată lumina dimineţii seara! :X

●Дяdε, üỉtε cüм αяdε! Ðăм sεмήαℓε cü füм să ήε vεzỉ dε dεpαяtε. Tяαg s-αjüήg üήdε tü n-αjüήgỉ. Dαţỉ-мỉ ßяăţăяỉ şỉ îмßяăcαţi-мă îη düήgỉ!

●Îmi desenez un curcubeu când tot în jurul meu e cenuşiu, că poate mă trezesc cu el pe cer şi stiu că e prea devreme să fie prea tarziu. E replica pe care o scriu când nu mai ştiu ce vreau sa fiu, când nu mai sper şi n-am cuvinte să descriu...

●Connect-R isi lanseaza propriul sau album. Special ca urechea ta sa scoata fum. Ce-o sa mai spui acum? Ca sunt satul oricum. Daca urechea ta nu-i muzicoasa, vezi-ti de drum!

●Şi ştiu că niciodată n-ai fi renunţat la el. Ai cam uitat de fel ce-nseamnă siguranţă şi respect. Ai luat-o pe un drum ce momentan crezi că-i perfect. Să poţi trece peste tot şi peste toate mai direct. Ai ajuns dependentă de pastiluţele cu efect. smug

●Ce faci? ~Plec. ~Unde? ~Undeva departe. ~Cum te voi vedea? ~Umbre pe cer. ~De unde voi stii ca esti tu? ~Sperante. ~Cat va dura? ~O secunda. ~Daca imi va fi dor de tine, unde te gasesc? ~In inima ta. ~Si dupa? ~Viseaza. ♥

●Intens! priveşte-mă cu interes adânc în ochi să vezi răbdarea cu care mă uit fix aşteptând să crăpi.

●[‹3]●Totuşi ne place nebunia fabricată-n România b-)

●Tu bei, tu tragi, tu bagi, tu nu le lasi, tu vii, tu pleci, te`ntorci, tu nu spui 'nu'. ;x

●Aşa că schimbă şi tu bitu', pianu', basu', scoate un pic şi din text, dacă poţi, schimbă şi solistu'... Mă.Auzi mă? Ştii ce? Mai bine adu altă piesa / : ) Şi n-aud, n-aud, n-aud niciodată piesa asta la radio ! \ : d /

●Un gram de imaginaţie valorează cât un kilogram de competenţă.

●Nu sunt ce vreau sa fiu, dar sunt exact ce pot, si'mi tin spiritu' viu cand al multora e mort.

●♥Prietenia este cel mai de preţ bun al omului. Fără prietenie nu e dragoste, fără dragoste nu e prietenie.love struck

●Din 10 prieteni…5 sunt adevarati si la o problema inca 3 fac pasi

●I'm gone, motherfucker. I'm gone rolling eyes

●• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

● Toti se poarta de parca ar fi adormiti. Poftiti in scaunu' electric , sa va odihniti !thinking

●E zi. E seara. Timpul trece sau sta. Nu conteaza.

Iti place cum se misca,cum se imbraca,orice i`ai face nu te`ai multzumi cu o bucata,o vrei toata sa fie numai a ta.Promiti sa ai cea mai mare grija de ea![;x]

]...Mama ce copile`!Ce tupeu ce ochii`,ce picioare`!Ti-am facut pasaport la reanimare`.=]

●. Cine sunt eu?! Intrebare intrebatoare... Sunt aia noua, ce mai nou o arde tare, taresmug

Asta mica. Promite cica. Ca va fi cea mai buna gagica

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa !

cum ai puthea sa nu'i vorbesti? ochii aia caprui sa nu'i iubesti?

Poate intr'o zi ma vei cauta, si le vei spune tuturor:Lipseste EA! ♥

Pt`. ca e la mOoda sa poOstam` in fete cuminti`!;-j

Nuu`e cuminteh`,e pusha pe proOvoOcat`!La fel ca un joOc` de noOroOk`...Numai ca` doOar Eaa`castigah`!Sh` se mentsSinee`n toOp`!

Ma'i `vazut `in Rozz `si'mi` statea``` bine `. Ca-ci ` Rozz` e`` culoarea` unui``` inger` ca Mine

Shh` stii` shh` Tu` prea` bine` ce` te` asteapta` acasa` ;> . O ` felina` BlooOnda ` ;x periculOs` ;* de` gelOasa`!;x

Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viatsa mea •

ºAzi ´ open y0ur`º eyes ;;] ´, ºexact ca`nº filme b-) ´ . Caº daca ´ nu te vedeº nimeni ´ Tuº p0tsi ´ sa vezi ´ pe 0ricineº =p~

Tu stii ca te iubesc,asta e punctul tau forte! winking

Hotaraste-te o data, ce tot stai sa te gandesti? Crezi ca ai sa faci o crima daca-mi spui ca ma iubesti?

"●Orice s`ar intamplaaa` Tu sa ramai cu minee.vOi fi sh trup sh suflet alaturi d tne.Orice s`ar intampla sa nu`tsi fie teama.asculta`tsi inimaaaa` sh fa` ce te indeamnaaa;x●"

te-am gasit si nu :X nu`ti mai dau drumu`:X

LanGa tinee SunT Cea mai feriCitaa Ca te IubeeeeScc si sunTTTT IubiTaaa :X

Chiar daca facc muLte pr0stii . si spun muLteee ` p0rcarii sa stii . Tot ce e mai bun in sufLetuL meuu` . Se leaga de tinee xxx . !

Nu stiu cui` sa-i multsumesc . Ca te am si te iubesc ;X

Dacaa` mi-ai facuut` sh zilee grelee` fara sa`tsi gresesccc…M`am Obisnuit` sa trecC` pestee` elee` ! Fiindcaa` te iubesc !

Nu vreau cu dragostea sa ma joc...in inima mea e doar un singur loc love struck

Asculta`tsi inima sh`tsi va spune: " Iubeste`0 pan` m0ri ! K 0 fata ca ea nuu` gasesti d` 2 0ri, nuu` 0 lasa s` plece, stii` ca e singura kre te`ntselege ! Iubeste`0, fwa`0 s` uite ca ai f0st rece !

Ai incredere in mine! oricatzi baietzi ar fi in jurul meu nici unul nu`i ca Tine!:X\\

Mereu impreuna, peste toate am trecut.Poate azi e greu, poate maine e mai bine.Dar orice s-ar intampla voi ramane langa tine![:X]"

Ce simt pentru el.Ce simt cu adevarat nu va disparea nici cu timpul.Nici cu altcineva. Pastrez secretul pe care numai EL il va putea vedea!:X"

Am petrecut cu tine mii de clipe minunate:X.Te iubesc prin vorbe,gesturi si fapte!:X"

"Sh n`am de gând, să te mai las curând... Sh totushi mă crezi pe cuvânt, chiar dacă o iei razând. :-x."

Nu Prea Ma Mai Intereseaza...Devin InDiferenta.Sh ma Simt Super Asa. \:d/. !

Voi JucA DuR ... ChIaR ` Dak ` MhA vA DuReA ...

Zambeste mereu,chiar daca ti'e greu.Chiar daca te doare,zambeste!Fi tare!

Şi poţi să ţipi, că nu te-aud. Şi poţi să plângi, că nu te văd. Şi poţi să pleci, că nu te caut. Şi poţi să faci ce vrei, că nu-mi mai pasă . . ♥

Cine vrea bate din palme ;x Cine nu.pleaca si doarme ;x !

Cand iubesc cu adevarat pe cineva, imi place sa aud lumea barfindu-l ! :-x

Iubeşte`O, nu`mi pasă, păstreaz`O de tOt . Iar pe mine, priveşte`mă şi linge'te pe bOt!

Nu Ma Crezi In Stare ? ... Nicio Problema , Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu! ."

As vrea peste 2` 3 ani sa`mi apari in cale:-X. Sii sa'mi spui: "Aveai dreptate cu vorbele alea ale tale ! :

Gata!Spun stop...M-am saturat sa plang!De azi sunt alta...Zambesc si gata!

Ce crezi mah ca Ma Faci GeloaSa? . Nu Fraiere Nu ma intereseaza . Nu'mi Pasa Nici de tine Nici de EA . EsTy Chiar pRoSt Daca cReZi Asa . Haiii Te Pwpa Amika Ta!

Si daca el nu o sa-mi mai zica "Noapte buna!" . Si daca nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna!" . Am prietene care ma suna sa-mi spuna: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna!

Sunt asa cum sunt.Cum nimeni n`ar vrea sa fie .Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferita`!:X

Si daca el nu o sa-mi mai zica "Noapte buna!" . Si daca nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna!" . Am prietene care ma suna sa-mi spuna: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna!

Sunt asa cum sunt.Cum nimeni n`ar vrea sa fie .Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferita`!:X

Sunt eu mica,da`s a dracu`,nu stii ce ma duce capu !

Vreau sa nu te bag in seama, sa te ignor, dar nu pot.E ca si cum i-as zice inimi: Nu mai bate. Stop ! ♥

Are `acel cva`!E genul`de fata` care te`vrea.Dar` n`are nevoie de tine`!

Nu mai e Ea! Fetitza ce tacea! Astazi iti spun PA, ieri poate imi pasa ! ;x

E atat de dulce.Prin felul in care te seduce.E unica.E speciala.Nu e ca o stea.E chiar o stea!Ce te lumineaza cum vrea ea:*

Barfele taLe ma Lasa rece`, La pr0stie NIMENI nu te`ntrece`!

Si astazi e o zi in care vreau sa zambesc ... O zi in care nu regret nimic ... Doar imi doresc

Nu-mi pasa mie ce zice lumea ! Lumea e proasta si o sa fie intotdeauna !

mi-am readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut !

Acum =nimic

Auu` f0st m0mente`n kre nuu`mi mai d0ream nimic ! Cazusem sh simtseam ca nuu` mai p0t s` ma ridik, da p0t s` trek peste t0ate

TU sa Taci Cand Vorbesc eu! Nu` mi Place Sa Mintzi Cand Mint Shi eu! Nu`mi Spune PA ... E Replica Mea.

•`Nu Arunca NiciO Vorba In Vant . Traieste Intens Fiecare Cuvant`!•

E o poveste fără nume şi fără autor . Scris cu parfum de aripi albe care se zbat in zbor =x .

~~~Suficient de matura sa inteleg ce vrei.si suficient de copila sa ma prefac ca nu imi dau seama~~~

.eu sunt eu. fata aia care stie ce vrea. Nu am pe nimeni si mi`e bine asa. Imi place viata nu ma poti judeca. #

`Asta e d0ar 0 zi,doar 0 zi din sute,e d0ar o alta zi in care viata te ****!

# Stii ? Vad viata ca pe un joc . Sunt pasionata mereu de primul loc !

• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viatsa mea •

[ sentimentele nu` au preTz ! . au val0are , cuL0are` ` . cva atat` de simpLu nu` m0are ! `

Vreau sa stii ca de azi...devin indiferenta,devin mult mai rea,devin fata perfecta

Spune stop ! Cnd te streseaza explikai ca exagereaza ... nu intelege? abereaza? spunei` pa` si se kalmeaza !

Nu am nevOie sa mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc aCum !

Pregatita sa tin si sa mentin capul sus am nevoie doar de muzica si de nimic in plus.

De Azi Am Un Singur Scop ! Sa Pun Fericirea Mea Pe Primul Loc !

As vrea sa fiu cum o sa fiu Asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele Ca sa stiu macar ca sunt greselile mele…!

Sa ai parte de iubire Si de tot ce ai visat Si de multa fericire Hai Pa-Pa:* Eu am plecat

Vreau tot sau nimic, nu ma complic, sti ce zic ? E primu fum si primu` loc in Rai pe care l`am prins!

Ai crezut ca esti UNIC ca te voi iubi mereu.dar acum esti un nimic,esti un NIMENI, dragul meu!

Chiar as plange pentru tine.Dar imi curge rimelul`!

Va veni timpul sa vorbim din nou. Eu o sa rad de multe. Tie o sa'ti para rau.

sTerge zambetu` jegos` dupa Fatsa` Tha te privesc indiferent si d'aia mori.vrei s ma provoci te privesc cu sila.nu`mi provoci decat mila.nu te mai suport.nu vezi cum ma comport. #

M`a durut ca ai fost primul care mi-a intors spatele.In loc sa fii cu mine sa`mi stergi lacrimile.Ai fugit cand mi-a fost greu.Desi tu ma`i invatat.Ca ce spun altii nu conteaza.De data asta a contat !

->Nu merita sa plangi, sa te distrugi pentru'o greseala. La vârsta asta, orice greseala face parte din viata normala!

Nimeni nu il asculta si nimeni nu-l baga in seamă.Nu-l incurajează nimeni atunci cand ii e teamă.Nimeni nu intreabă de el s-i nimanui nu ii pasă dacă e in camera lui, ascuns sau a fugit de acasă.

Ce te face sa crezi ca el era "The one" ? ? Ai crezut ca stai o viata ? Dar n-a trecut un an ? Ai pus prea mult suflet ? Nu-ti face corectie ! ? N-ai gresit cu nimic ? Deci ia-o ca pe o lectie ! ?

fata.n fata amndoi nici un drum intre noi si doar unul inapoi si ne lasam dusi de val . usor usor ... ne apropiem de final ;( .

Tot ce e bun in sufletul meu se leaga de tine, de ce asculti ce zice lumea despre mine,tu ma cunosti mai bine las`o sa vorbeasca,ce rost are s`o asculti daca lumea e proasta oh go on ?

Va veni o zi in care imi vei spune: acum sunt pentru tine, nu pentru alta… iar eu cu lacrimi in ochi iti voi raspunde: ai fost pentru mine, acum fii pentru alta

▄ ▀ Nu uitha
Timpul pRomithe multhe
♥inima tha e aprOape
dAr mereu se AscUndhe

Unde sunt ? Unde m-ati dus ? Nu inteleg !As da orice sa primesc un raspuns, asa ca plec.Gasesc trei baieti in scara,o sticla de apa minerala goala si o seringa murdara. Sunt toti drogati, sparti, ma uit la ei, firar sa fie .astia sunt chiar tovarasii mei din copilarie!

● Imi paRe rau ca sufeRi dar nu mai p0ate fi cum imi ceri. A tRebuit sa apaRa ea sa iti dai seaMa de sentiMente. Refuz sa mai fiu tRista pe piese lente. Vreau sa fiu feRicita, nu inceRca sa ma lovesti, nu mai insista acum, nu mai suna, renunta la mesaje. Stii?poate voi revenii.

| pryncesSs a răspuns:

• Nu mai sunt,cum eram, Acum zambesc,atunci plangeam. Nu te mai cred,e prea banal...E o poveste pe final.

• Priveste-o! Ce vezi? E ea, e fata care desi a pierdut tot ce are, va reusi sa se ridicee si sa o ia de la capat.

• Eu nu ţin cont c'afară plouă , că'i zăpadă sau rouă Mie nu'mi strică vremea stările cum vi se întâmplă vouă .

• Si o sa te las sa iti vezi de drumul tau,Atunci cand o sa te uit sigur o sa iti para rau.

Inca sunt copilul ce refuza sa creasca, mi`e egal cu ZERO tot ce spune lumea asta proasta !

• Te minti si acum! desi ti`e dor!Ai pus orgoliul in fata sentimentelor!

• Iar atunci când noi poate no să mai fim, lasă coniacul să curgă, dă-ne o țigară și să ne-amintim, de clipele care au fost și nu revin, lasă pe masă o scrumieră și un pahar de vin.

• Atat de tăcută...misterul ii provoacă o privire pierdută...

• Aş vrea să fiu cum o să fiu!Aşa că lăsaţi'mă să trăiesc aşa cum ştiu!Lăsaţi'mă să fac şh bune şh rele.Ca să ştiu măcar că sunt greşelile mele.

• Profiită de fiecare clipă`.Că`n fiecare paradis există cate`o ispită •

Incă sunt acea persoană cu ochi nevinovaţi !

• Nu ma intereseaza ce crezi tu, nu te cunosc E.o tara libera, deci esti liber sa fii prost!

• Si imi vreti tot raul din lume , Si va multumesc, v.am pupat si va iubesc!

• Petru ca un zambet poa` sa te ridice atunci cand ti`e mai greu.

• Ma plimb pe curcubeu de parc'ar fi drumu' meu , fericita ca un copil care inaltsa un zmeu ;x

E doar un fost,nu e inger ,n-are aripi E doar actorul principal in lumea ta cu patimi

N`o sã uit nimic, n-o sã uit nici un moment, nici un zâmbet, nici o privire.Nimic

Ai sperat, ai visat, ai pierdut. Ce conteaza? Inca mai poti spera, mai poti visa, mai poti invinge ! Asta conteaza !"

Poate`ai fost singurul pe care l`am iubit cu`adevarat , e simplu`."

As` vrea sã stiu cã acolo unde esti, cu cine esti, esti chiar fericit !

Cu un cuvant trebuie sa ai curaj sa spui!: Da am pe altcineva! Oricum el nu o sa faca altceva decat sa-ti dea cea mai stupida replica "aha"

Zambetuu` meuu` fals, ti-a facut 0 marturisire: "Iubirea`i d0ar 0 farsa mascata d` nesimtsire"

Fã`ti timp sã iubesti chiar dacã nu esti iubit

Si chiar si singur pe pãmânt sã fii cel mai fericit love struck`

Intr`o oarecare masurã e tare.Sã crezi mãcar pentru o secundã cã ai lumea la picioare. :-x

Eu sunt singura lui pasiune, restu’ sunt doar placeri.

Mereu impreuna, peste toate am trecut. Poate azi e greu, poate maine e mai bine. Dar orice s-ar intampla, voi ramane langa el!

S-au intamplat destule si nu regret nimic. Eu il iubesc enorm pe asta mic :X

Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.

Mi-aduc aminte lucruri pe care nu le pot exprima-n cuvinte. straight face

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat.Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Viata merge înainte ce a fost a fost. Nu te poti abtine si nu îl poti uita, îl iertai mereu chiar daca îti gresea.

De-ai putea sa vii o clipa. Sa ma vezi atat as vrea. Si sa te convingi . Ce-a ramas in urma ta!

Stelutza ce-am ales-o cand tu erai cu mine[:X]O mai privesc si acum in nOptile senine.Doar ea pOate sa spuna cat de dor imi este de noi. :< :X

Vorbim la telefon si iti spun ca mi`e bine. TE MINT, bine imi e doar langa tine!

Si stiu ca niciodata n-ai fi renuntat la el! Indiferent de cum era mincios sau infidel.

Raspunde-mi la intrebare si tine capu’ sus chiar daca doare: "Cand m-ai inselat, atunci ma mai iubeai oare?!"

Mi-ai promis prea multe care stiai ca nu vor fi,dar pe-atunci totul era posibil, normal, ERAM COPII straight face

Nu uita si adu-ti aminte.Cand in telefonu’ ala blestemat ti-am zis ultimele cuvinte...straight face

Si te iubesc m-ai tare ca oricine! Pacat ca tu nu ai ochi si pentru mine.

Nu mai rad nici la glume, pe bune! Am impresia ca sunt singura pe lume!

Nu e pacat sa pierzi iubirea pentru o cearta? Amintiti-va de voi cum va iubeati si altadata.

Au fost momente grele. Peste care am trecut. Fara tine lânga mine. Sigur nu as fi putut!

Imi lipsesteCand ma gandeam la tine.

Nu mai sunt ca la-nceput si asta ma doare cel mai mult. sad

Cearta-ti prietenul in ascuns si lauda-l in public :X

Ea e fata pe care ai ranit-o cand ai plecat, este singura care te-a iubit cu adevarat. Ea nu e de vina ca intre voi s-a terminat. "Sa ai grija de tine" i-a zis cand a plecat!

Invata din ziua de ieri, traieste pentru ziua de azi si spera pentru ziua de maine . Lucrul important este sa nu te opresti din a pune intrebari

Atunci cand crezi ca totul in viata e pustiu, inchide ochii … asculta bataia vantului...

Incearca sa razi si tu de viata.nu lasa numai viata sa rada de tine. :X

Nu sunt cum sunt cand tu ma vezi,ci sunt cum sunt cand tu ma visezi.

"Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta dar cand pleci din locul in care ai trait sa ti se simta lipsa.

Cand iti vine sa plangi adu-ti aminte de clipele in care zambeai.

"si-ai pierdut`o asa cum pierzi un fulg de nea.ce se topesthe pe mana tha"

Nu conteaza ca`l iubesti,ca tu esti fata tare.Asa cum tu ai plans pentru el,fa`l sa`ti planga la picioare " :X

"Tot ce ‘ i interzis :X E palpitant :X"

"Uh st dOar sa reprOsezi Dar... greselile tale nu le vezi ?"

Ea? Poi ea O sa te`agate ca un cliSeu .cum ca semeni cu iubithul ei din liceu!

cu tOate astea uh sti bine` ca Orice ar face pan`la urma tOt la tne` vne`.Asha ca ai grija de el ca la tne`n inima nimeni nu`i ca el!

Sh tipa aia bloonda kre cik th`iubea.Adevaru`e ca acum nu prea te mai vrea

PotSi sa apartSii Oricui`nu e treaba meah.stiu ca O sa`ti gasesti pe altcnv,dar chiar jh asa simtSi ca este altcineva,ca nu snt eO jh ca nu ma vei puthea uitha!

Ce te face sa crezi ca el era "The One" ? ? Ai crezut ca stai o viata ? Dar n-a trecut un an .Ai pus prea mult suflet ? Nu-ti face corectie ! N-ai gresit cu nimic Deci ia-o ca pe
o lectie

Sa`l inshel ?! Pe el niciodata :X . Sa`mi iei cei al meu :o ? Cea mai prOasta miscare winking

• Sunt mica. intr-o lume mare. da` nu mi`e frica d nimicsmug !

• Amintirile se sting usor.Recunosc.imi va fi Dor!

●.Si totzi ma`ntreaba ce s`a intamplat . le raspund scurt: "Nu ma intereseaza,l`am uitat

●E un pic ciudat cum poate Cineva s'alunge toate Ploile ce`au curs intr`una in viata ta.[

Hai lasa`ma pe mine sa`ti arat cum sunt defapt .;x ]?

Ca e buna sau e rea. Ea ramâne fata ta

Mai tii minte cand visam `Shi desenam Y love you' pe trotoar?:

ღ `♥. şi dαCă lui ηu`i pαsă . miє dє Cє mi`αr păsα ... ♥`

●De ce te prefaci ca nu il mai placi? cand fardul ti s`a uscat pe obraz?!●"

De ce prietenii se transformă în târfe ?! De ce persoanele pe care le iubesc se transformă în scârbe ? oh go on

N`ai tupeu sa te ingragostesti de mine

Genu` de persoana care vrea atat de multe si obtzine.`!:]•

O noapte de Succes . in EXCES PERVERS ! smug

Seara asta e plina de tentatii :X . Si Stai linistit . daca nu vei fi tu . vor fi altii oh go on smug :*

Fa ce vrei oh go on . Numa' sa iaSa cu Scantei smug

Si daca te'as pierde ... M`as pierde cu tine smug

♥ Stii si tu,au trecut momentele...Doar eu si cu tine love struck Ia spune,iti mai aduci aminte ? love struck. ♥

n`ai inteles tu ... a inteles altu a 2`a zi ! :X

Ce rol vrei sa joc acum?Sa fiu ca ieri nevinovata sau azi ca niciodata.drooling

Sentimentul nu dispare ca vacantsa de vara.Une0ri e mai n0civ ca fumul tras dintr.0 tsigara . :-X

? Tot ce`ai auzit de mine stii ca nu`i adevarat. Hai lasa`ma pe mine sa`ti arat cum sunt defapt .;x ]?

te.super.mega.extra.ultra.iubesc.

Şi doare iar. Cum a durut demult. Dar trece. Şi`o iau de la început.

Barfele taLe ma Lasa rece`, La pr0stie NIMENI nu te`ntrece`!

.•Si as avea multe sa`ti spun,dar ti-as acorda prea multa importantahappy!•

Hai sun-o tu, spune.i ca ti-e gol sufletu . ca atunci cand a plecat a luat cu ea totu !

Si o strangi la pieptul tau la fel ca acum ceva timp . Si nu ai renunta la ea pentru nimic

Sunt atatia ce ii spun: " Stii papusa . te iubesc ! " . Si asa de simplu le raspunde : " Sorry boy . Da` nu esti ce`mi doresc !

ו♥°chιαя dαcα иυ ѕυит тσαтє яσz.тσт тι ℓє cσℓσяєz єυ σdαтα !ו♥

~Cand voi uita euuu Itsi vei aminti tu ~

@.Chiar crezi ca imi pasa? Iubesk din nou,zambesk din nou E ce conteaza.

Tu vrei să`mi explici mie ce? Tu nici nu ştii cum e,Tu nu faci diferenţa între iarbă şi Vitamina C.

Acum zi,ce faci? vii mai aproape sau te retragi? smug

Parca e ea.Cea care spune mereu "te iubesc" in loc de "multumesc":X

Poate m`am schimbat sau poate doar m`am saturat

* Nu conteaza ce a fost ,ci ce va fi de` acu` nainte *

Nu ridici mana pentru a mangaia . Deschizi gura doar pentru a tipa

vreau Sa ma faci sa-tZi spun meReu ca te Adorr !;x *

Un "te iubesc" afisat pe un ecran electronic nu ma impresioneaza cu nimic.

Viata ta e roz dar carioca e la mine winking

Fotografiez sclipiri de pleoape. Creez album pictat de noapte. Imi dai sperante ca va fi bine . Imi dai sperante ca te am pe tine.

mi-am batut jOc de ei , si am facut`o bine . Asa ca n`ai nici un mOtiv sa fii suparat pe mine !

Imi spui ca ma iubesti asja` cum sunt`. Sincera sa fiu, sji` eu te-as mai iubi` din cand` in cand blushing !

♥ Eu nu fur inimi,le primesc cadou ! ♥ *

Teoretic ma adori , practic ma iubesti ! b-) *

Pentru ce-am facut si o sa se repete am 1000 de regrete ! happy *

Să sufăr eu pentru voi ?! O zic din nou . Bag p**a-n lume şi v-o fac cadou !

Ce a fost al meu,acum e restul tau . Daca esti femeie tare,fa'l sa'ti cada la picioare . Te'nseala cu mine ?! Clar ! Nu da 2 bani pe tine puppy dog eyes

E puştoaică rău , e greu . Vrei s'o faci de casă , ai tupeu ? smug

Hai , nu pune botu' , esti copil ?! ;> *

ştiu că nu-ţi pasă!

El are de pierdut . Tu esti ok winking

Gresit sau Negresit . Nu ma Intorc . Promit happy
Prietenele mele? Te vor si ele oh go on

Succes!Sper ca esti baiat destept.E stres!Sper ca filmul are happy end.

Tu cauti consolare.Plangi ca nu'i usor ... Dar consolarea n'o gasesti la mine in dormitor >:

Nimeni nu-i perfect! Dar ea te vrea

Daca vroiam sa te insel...O faceaam tsine minte!batting eyelashes

[Indrazneste si vei reusi, cere si ti se va da! ;-x]

Intr`o zi`Ai sa cautsi!Zambethu`l meu`!In fiecare`EA!;x

Iti place cum se misca,cum se imbraca,orice i`ai face nu te`ai multzumi cu o bucata,o vrei toata sa fie numai a ta.Promiti sa ai cea mai mare grija de ea![;x]

Suntem prea diferitzi dar asta ne tzine,extremele se atrag stii ca asa'i mai bine smug

Plus cu minus se atrag. Ştii că nu am ce să fac. Felul tău de a fi mi.a pus capac !

N-avem ce sa vedem la televizor, Mai bine facem noi un film in dormitor, Pun pariu c-o sa ne placa, Daca nu mai incercam o data.

●Lasa trecutul in urma • . • Ai incredere in mine • . • Oricate fete ar fi in jurul tau niciuna nu`i ca minebatting eyelashes

●■ Zambete`n excess! N`avem nici un m0tiv seri0s d stress ■●

●Hey ! sa`ti mai zic ceva,taci si asculta: mi`e dor de privirea ta

●.Am` inima zgariata de colti unui gand dureros...Patata de sange precum` camasa Lui` Hristos...sigh

●Sa te gandesti doar la mine mereu, Si ce.ai in jur sa iti spuna doar numele meu.

●Îmi place când te rişti . Îmi place cum te mişti . Îmi place cum...cum...blushing

●Un zâmbet crează fericire chiar si acolo unde lacrimiile au creat mări de tristetse!

●face ` pe inab0ordabila . e un ` jo0k ce.l face ' dess . isi jo0aka bine ' roolu . inco0centa ` cu un ' chip pervers

●Domnişoară te rog nu grăbii pasu`.lasă bass`u să te mişte,incepe balansu.

●plαng ιn ħoħotє dє rαs . dαy єvєrydαy . αuzι bєy. ħєy ! ‘tє`n mortιι tєι

●ѕυηt ρiσηυℓ αℓв şi яєgiηα ηєαgяα`ρє tαвℓα dє şαн α νiєţii`

●De azi . Totul e schimbat . Nu vă mai accept figurile ! Pentru că aşa vreau, şi pentru că pot

●Dau Rime corecte`love struck Te ard la sentimente`. Tsi se pare un miraj.-eu itsi spun ca n-ai curaj.batting eyelashes intra`n anturaj.dar oricum`love struck fac ce fac si te scot din peisaj`

●Tнυ ηυ`мi ѕρυi мiє`: " ρнαα`! " • • αѕtα є ιηtσtdєαυηα`яєρℓiкα мєα`!

●Nu mai pune tu atatea sentimente din prima.Ca in scurt timp te lasa la pamant.mai rau ca herOina

●Hei,ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri

●Dar tu nu stii sa te superi pe mine... desi e foarte usor sa o faci .Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci batting eyelashes

●Zambet Fals Si`o sa uitatzi ca m`atzi vazut vreodata razand.Inocenta Moare.si-atunci de ce s`o mai cer ?Speranta doare .Si de ce sa mai sper ? Ura e floare . Si-am ajuns s`o prefer

●Va fi o amintire intr-un vis fara sfarsit!

●O muzica dramatica rasuna din calculator si ma face sa ma gandesc la ce visam cand eram in bratele tale .

●Uita de mine,dar uitate bine, Ca`i ultima pagina din trecut, Si uitate bine ‘nainte sa zici Ca toate au trecut...

●Şi nu ştiu ce să mai spun. Se vede clar că îmi lipseşti , şi îmi vine să mor că tu , nu mai eşti !

●Traieste ca si cum ai muri maine. Invatsa ca si cum ai trai vesnic love struck

●Ðε σßιcει ήυ cяεzι ραήα ήυ vεzi cυ σcнιι тαι Ðαcα sε ρσαтε cα vιsεℓε Ðεvιή яεαℓιтαтε cαήÐ vιsεℓε Ðεvιή яεαℓιтαтε σ sα vεzi cυ σcнιι тαι Ðαcα sε ρσαтε

●Crezi ca-mi pasa de tine ?! Crezi prost! Idealurile mele se schimba zilnic, nu stiu ce vreau.Recunosc!

●Si cine spune ca nu ai dreptul sa visezi de doua ori?

●E ca un vis, plutesc usor atunci cand sar din suta, Uit de toate ambaland motorul caci asta ma asculta.

●Si ti-am promis, ca nu te mai mint, ca tot ce simt iti spun ti-am promis ca intr-o zi o sa ma tin de promisiuni.

●Stai putin p loc si deruleaza filmul inainte sa pui stopoh go on

●Nu sunt o sfanta dar nici o bagaboanta,respect pentru baietii care stiu sa se poarte cu o fata!

●Stiu ca totu' s.a terminat.Stiu ca puteam sa fiu fericita,da' orgoliu nu m.a lasat!winking

●Se numeşte zâmbet fals pentru bună impresie.

●Şi n-ai să mă mai vezi că mă plâng , n-ai să mai vezi că mă ascund . Sunt pur şi simplu ceea ce sunt ! Şi încă o dată iert ... dar nu uit...

●Acum ma uit pe geam cum ploua si zambesc.Sunt totusi amintiri frumoase in care ma regaseschappy

●Trădez. Joc teatru. Manipulez. Înjur. Te pot minţi în faţă fără să clipesc. Trag numai spre pericol de la un timp. Dar mă jur că îmi place cum sunt şi nu mă schimb !

●Trebuie sa stii cand se incheie o etapa din viata ta. Daca te incapatanezi sa ramai mai mult decat e necesar, pierzi bucuria de a trai si sensul vietii

●După uşa asta e un alt început ...las tot aici,chiar dacă a durut!ca a trecut ceva timp.merg pe drumul meu.tu ramai cu al tau.

●Caut să am puterea să pot să zâmbesc, să nu mă opresc din drumul pe care.l urmez.

●Sunt ceea ce gândesc atunci când nu-mi controlez gândurile.

● Nu`s perfectă , nici nu vreau , nici nu pot.Prea multe complicaţii care n`au nici un rost.M`am săturat de unii care doar mint frumos love struck

●No` lăsa să plece, căci la sfârşit e întuneric . şi mult rece .

●Trăieşte ca şi cum ai muri mâine. Învaţă ca şi cum ai trăi veşnic.

●Visează ca şi cum ai trăi veşnic, dar trăieşte ca şi cum ai muri azi, căci nu contează anii din viaţa ta, ci viaţa din anii tăi.

●O Fata Buna pOate sa Devine Repede Rea` [Asa ca date`n Sange sh` nu te mai Baga atat in viatSa mea]

●Poate c'am inteles gresit de la inceput`!`Poate ca n'am inteles ca nu s'a putut`!

●Tai-o, pleaca , cara-te, dispari , zbori, sterge-o , calc-o, evapora-te, mori , da-ti foc, fa-te scrum .

●Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta.

●Te prefaci că totul este bine, ascunzându-te după un tablou gen autoportret zâmbitor.

●Hai sa vorbim frumos , sa traim frumos , sa iubim frumos , hai sa incercam pe dos , in sus , nu in jos . [

●Pe final , totul s'a daramat usor , si'au urmat momente'n care nu ma mai faceai sa zbor .

●Ai cazut? Te_ai ridicat. Inveti n0i m0duri sa te scutuRi

●Ai grija ca viata`i grea.tine cat poti de ea ! O sa dai de greutati. Stii ? e ca la carti : asul tre` sa sti cand sa`l scoti !

●Încă îl mai iubeşti şi eşti pregătită să`l ierţi.Si probabil o să`l ierţi chiar dac`ai să regreţi

●Mi`e greu, primeSc mesaj si timpul s`a 0prit.CiteSc: " Mi`e d0r de tine! " Nu mai intseleg nimic.tuu` eSti cu ea acum ganDul asta ma 0m0ara. Ma simt bl0cata ca`n trafic bara la bara.

●Itsi place sa faci ancheta ca un prOcurOr.` Sa spui zi de zi "Stii,daca ma inseli,te omOr !

●Şi acum ar trebui sa şti mai clar ce vrei. El are de pierdut, tu eşti ok! Ia'ţi liber de la stres pentru o vreme. Nu'ţi mai bate capul, uită de probleme!

●Ea e puternică, ea merge mai departe şi cu fiecare pas încearcă să uite că oamenii sunt falşi, că oamenii sunt cruzi, că oamenii ucid suflete

●Stiu ca vReau iluzii dar nu`mi pasa, Daca sunt fericita nu cOnteaza!

●Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima pe care nu le poti pronunta.

●Să nu`ti tReacă prin gând că mă pOti avea la degetU` miC / Să mOară măta de nu stiU pRea biNe să prOfit^

●Pe viitOr învaţă, nu dOar tu eşti impOrtant în viaţă. Câteva vOrbe sunt de căcat, niciO minciună nu te face mai bărbat

●Am invatat ca dreptatea mi-o fac eu,trec peste tine daca nu am incotro!

●Fiecare cuvant e o speranta in plus … fiecare clipa trecuta, imi spune ca moartea mea e aproape, iar eu inca visez!

●E un pic ciudat cum poate Cineva s'alunge toate Ploile ce`au curs intr`una in viata ta.[

●E speCial ce s`ntamplă cu n0i,avem sh` s0are,avem sh` pl0i

●Ingerul meu pazitor e drogat pe canapea Vezi **** ca n`ai avut grija de persoana mea :-J

●Aş vrea să ştii . să ştii că merg mai departe .Orice ar fi

●Ce sa fac , asta mi`e firea ...Sa nuu crezi ca in viata te inseala doar privirea

●Intre noi sunt multe diferente . Eu nu ma cobor in lumea ta plina de zdrente

●Desi pari cuminte iti place indecent. Ca Eva Kent n`ai niciun sentiment .

●Iar daca ma intrebi ce a ramas la mine . In inima am urme de TINE love struck

●Acum totul e doar o amintire vie,scrisa in timp p foi de hartie sad

●Chiar de ar fi greu` Tot asj `zambii Sji` chiar daca as fi` plina de probleme` Tot as glumii`. Pentru ca stii`. Viatsa` e grea sji` lumea e rea. Cum asj` putea rezista daca nu m`as purta asa`?!

●O simplă atingere, şi simt că sunt nemuritor. O singură scânteie şi-am luat foc instantaneu.

●Tot Eu.Parfumul meu in bluza ta. Si stilul meu in mintea ta! •

●Esti doar un tanar actor plin de talente,excelezi la capitolul lipsa de sentimente.

●nu mα ιntєrєsєazα cα lumєα vorbєstє . orιcum єι sє ιntrєαbα: "dє cє єα zαmbєştє"

●Mai tii minte cand visamstraight face`Shi desenam Y love you' pe trotoar?:

●Indiferent ce viata ne va da,indiferent ce cale vom urma,prietenia noastra va ramane peste timp! batting eyelashes
●Nu e un vis si nici o fantezie. E ceea ce se numeste "copilarie". Un episod din serialu` vietii tale. Care contine clipe dulci, da` si amare... happy
●Vântul s-a ascuns. nu mi-a mai răspuns. Vreau s-o iau din loc. simt că mă sufoc. Mi-e dor de-e betie! si de inc-o mie. Fluturi iar să simt. şi-apoi să te mint!love struck Mi-e dor de. \:d/

●Pe un preţ mai mic - mai mare. azi e totul de vânzare oh go on

●Apari zâmbind prelungind vara şi readuci toată lumina dimineţii seara! :X

●Дяdε, üỉtε cüм αяdε! Ðăм sεмήαℓε cü füм să ήε vεzỉ dε dεpαяtε. Tяαg s-αjüήg üήdε tü n-αjüήgỉ. Dαţỉ-мỉ ßяăţăяỉ şỉ îмßяăcαţi-мă îη düήgỉ!

●Îmi desenez un curcubeu când tot în jurul meu e cenuşiu, că poate mă trezesc cu el pe cer şi stiu că e prea devreme să fie prea tarziu. E replica pe care o scriu când nu mai ştiu ce vreau sa fiu, când nu mai sper şi n-am cuvinte să descriu...

●Connect-R isi lanseaza propriul sau album. Special ca urechea ta sa scoata fum. Ce-o sa mai spui acum? Ca sunt satul oricum. Daca urechea ta nu-i muzicoasa, vezi-ti de drum!

●Şi ştiu că niciodată n-ai fi renunţat la el. Ai cam uitat de fel ce-nseamnă siguranţă şi respect. Ai luat-o pe un drum ce momentan crezi că-i perfect. Să poţi trece peste tot şi peste toate mai direct. Ai ajuns dependentă de pastiluţele cu efect. smug

●Ce faci? ~Plec. ~Unde? ~Undeva departe. ~Cum te voi vedea? ~Umbre pe cer. ~De unde voi stii ca esti tu? ~Sperante. ~Cat va dura? ~O secunda. ~Daca imi va fi dor de tine, unde te gasesc? ~In inima ta. ~Si dupa? ~Viseaza. ♥

●Intens! priveşte-mă cu interes adânc în ochi să vezi răbdarea cu care mă uit fix aşteptând să crăpi.

●[‹3]●Totuşi ne place nebunia fabricată-n România b-)

●Tu bei, tu tragi, tu bagi, tu nu le lasi, tu vii, tu pleci, te`ntorci, tu nu spui 'nu'. ;x

●Aşa că schimbă şi tu bitu', pianu', basu', scoate un pic şi din text, dacă poţi, schimbă şi solistu'... Mă.Auzi mă? Ştii ce? Mai bine adu altă piesa / : ) Şi n-aud, n-aud, n-aud niciodată piesa asta la radio ! \ : d /

●Un gram de imaginaţie valorează cât un kilogram de competenţă.

●Nu sunt ce vreau sa fiu, dar sunt exact ce pot, si'mi tin spiritu' viu cand al multora e mort.

●♥Prietenia este cel mai de preţ bun al omului. Fără prietenie nu e dragoste, fără dragoste nu e prietenie.love struck

●Din 10 prieteni…5 sunt adevarati si la o problema inca 3 fac pasi

●I'm gone, motherfucker. I'm gone rolling eyes

●• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

● Toti se poarta de parca ar fi adormiti. Poftiti in scaunu' electric , sa va odihniti !thinking

●E zi. E seara. Timpul trece sau sta. Nu conteaza.

Iti place cum se misca,cum se imbraca,orice i`ai face nu te`ai multzumi cu o bucata,o vrei toata sa fie numai a ta.Promiti sa ai cea mai mare grija de ea![;x]

]...Mama ce copile`!Ce tupeu ce ochii`,ce picioare`!Ti-am facut pasaport la reanimare`.=]

●. Cine sunt eu?! Intrebare intrebatoare... Sunt aia noua, ce mai nou o arde tare, taresmug

Asta mica. Promite cica. Ca va fi cea mai buna gagica

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa !

cum ai puthea sa nu'i vorbesti? ochii aia caprui sa nu'i iubesti?

Poate intr'o zi ma vei cauta, si le vei spune tuturor:Lipseste EA! ♥

Pt`. ca e la mOoda sa poOstam` in fete cuminti`!;-j

Nuu`e cuminteh`,e pusha pe proOvoOcat`!La fel ca un joOc` de noOroOk`...Numai ca` doOar Eaa`castigah`!Sh` se mentsSinee`n toOp`!

Ma'i `vazut `in Rozz `si'mi` statea``` bine `. Ca-ci ` Rozz` e`` culoarea` unui``` inger` ca Mine

Shh` stii` shh` Tu` prea` bine` ce` te` asteapta` acasa` ;> . O ` felina` BlooOnda ` ;x periculOs` ;* de` gelOasa`!;x

Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viatsa mea •

ºAzi ´ open y0ur`º eyes ;;] ´, ºexact ca`nº filme b-) ´ . Caº daca ´ nu te vedeº nimeni ´ Tuº p0tsi ´ sa vezi ´ pe 0ricineº =p~

Tu stii ca te iubesc,asta e punctul tau forte! winking

Hotaraste-te o data, ce tot stai sa te gandesti? Crezi ca ai sa faci o crima daca-mi spui ca ma iubesti?

"●Orice s`ar intamplaaa` Tu sa ramai cu minee.vOi fi sh trup sh suflet alaturi d tne.Orice s`ar intampla sa nu`tsi fie teama.asculta`tsi inimaaaa` sh fa` ce te indeamnaaa;x●"

te-am gasit si nu :X nu`ti mai dau drumu`:X

LanGa tinee SunT Cea mai feriCitaa Ca te IubeeeeScc si sunTTTT IubiTaaa :X

Chiar daca facc muLte pr0stii . si spun muLteee ` p0rcarii sa stii . Tot ce e mai bun in sufLetuL meuu` . Se leaga de tinee xxx . !

Nu stiu cui` sa-i multsumesc . Ca te am si te iubesc ;X

Dacaa` mi-ai facuut` sh zilee grelee` fara sa`tsi gresesccc…M`am Obisnuit` sa trecC` pestee` elee` ! Fiindcaa` te iubesc !

Nu vreau cu dragostea sa ma joc...in inima mea e doar un singur loc love struck

Asculta`tsi inima sh`tsi va spune: " Iubeste`0 pan` m0ri ! K 0 fata ca ea nuu` gasesti d` 2 0ri, nuu` 0 lasa s` plece, stii` ca e singura kre te`ntselege ! Iubeste`0, fwa`0 s` uite ca ai f0st rece !

Ai incredere in mine! oricatzi baietzi ar fi in jurul meu nici unul nu`i ca Tine!:X\\

Mereu impreuna, peste toate am trecut.Poate azi e greu, poate maine e mai bine.Dar orice s-ar intampla voi ramane langa tine![:X]"

Ce simt pentru el.Ce simt cu adevarat nu va disparea nici cu timpul.Nici cu altcineva. Pastrez secretul pe care numai EL il va putea vedea!:X"

Am petrecut cu tine mii de clipe minunate:X.Te iubesc prin vorbe,gesturi si fapte!:X"

"Sh n`am de gând, să te mai las curând... Sh totushi mă crezi pe cuvânt, chiar dacă o iei razând. :-x."

Nu Prea Ma Mai Intereseaza...Devin InDiferenta.Sh ma Simt Super Asa. \:d/. !

Voi JucA DuR ... ChIaR ` Dak ` MhA vA DuReA ...

Zambeste mereu,chiar daca ti'e greu.Chiar daca te doare,zambeste!Fi tare!

Şi poţi să ţipi, că nu te-aud. Şi poţi să plângi, că nu te văd. Şi poţi să pleci, că nu te caut. Şi poţi să faci ce vrei, că nu-mi mai pasă . . ♥

Cine vrea bate din palme ;x Cine nu.pleaca si doarme ;x !

Cand iubesc cu adevarat pe cineva, imi place sa aud lumea barfindu-l ! :-x

Iubeşte`O, nu`mi pasă, păstreaz`O de tOt . Iar pe mine, priveşte`mă şi linge'te pe bOt!

Nu Ma Crezi In Stare ? ... Nicio Problema , Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu! ."

As vrea peste 2` 3 ani sa`mi apari in cale:-X. Sii sa'mi spui: "Aveai dreptate cu vorbele alea ale tale ! :

Gata!Spun stop...M-am saturat sa plang!De azi sunt alta...Zambesc si gata!

Ce crezi mah ca Ma Faci GeloaSa? . Nu Fraiere Nu ma intereseaza . Nu'mi Pasa Nici de tine Nici de EA . EsTy Chiar pRoSt Daca cReZi Asa . Haiii Te Pwpa Amika Ta!

Si daca el nu o sa-mi mai zica "Noapte buna!" . Si daca nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna!" . Am prietene care ma suna sa-mi spuna: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna!

Sunt asa cum sunt.Cum nimeni n`ar vrea sa fie .Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferita`!:X

Si daca el nu o sa-mi mai zica "Noapte buna!" . Si daca nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna!" . Am prietene care ma suna sa-mi spuna: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna!

Sunt asa cum sunt.Cum nimeni n`ar vrea sa fie .Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferita`!:X

Sunt eu mica,da`s a dracu`,nu stii ce ma duce capu !

Vreau sa nu te bag in seama, sa te ignor, dar nu pot.E ca si cum i-as zice inimi: Nu mai bate. Stop ! ♥

Are `acel cva`!E genul`de fata` care te`vrea.Dar` n`are nevoie de tine`!

Nu mai e Ea! Fetitza ce tacea! Astazi iti spun PA, ieri poate imi pasa ! ;x

E atat de dulce.Prin felul in care te seduce.E unica.E speciala.Nu e ca o stea.E chiar o stea!Ce te lumineaza cum vrea ea:*

Barfele taLe ma Lasa rece`, La pr0stie NIMENI nu te`ntrece`!

Si astazi e o zi in care vreau sa zambesc ... O zi in care nu regret nimic ... Doar imi doresc

Nu-mi pasa mie ce zice lumea ! Lumea e proasta si o sa fie intotdeauna !

mi-am readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut !

Acum =nimic

Auu` f0st m0mente`n kre nuu`mi mai d0ream nimic ! Cazusem sh simtseam ca nuu` mai p0t s` ma ridik, da p0t s` trek peste t0ate

TU sa Taci Cand Vorbesc eu! Nu` mi Place Sa Mintzi Cand Mint Shi eu! Nu`mi Spune PA ... E Replica Mea.

•`Nu Arunca NiciO Vorba In Vant . Traieste Intens Fiecare Cuvant`!•

E o poveste fără nume şi fără autor . Scris cu parfum de aripi albe care se zbat in zbor =x .

~~~Suficient de matura sa inteleg ce vrei.si suficient de copila sa ma prefac ca nu imi dau seama~~~

.eu sunt eu. fata aia care stie ce vrea. Nu am pe nimeni si mi`e bine asa. Imi place viata nu ma poti judeca. #

`Asta e d0ar 0 zi,doar 0 zi din sute,e d0ar o alta zi in care viata te ****!

# Stii ? Vad viata ca pe un joc . Sunt pasionata mereu de primul loc !

• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viatsa mea •

[ sentimentele nu` au preTz ! . au val0are , cuL0are` ` . cva atat` de simpLu nu` m0are ! `

Vreau sa stii ca de azi...devin indiferenta,devin mult mai rea,devin fata perfecta

Spune stop ! Cnd te streseaza explikai ca exagereaza ... nu intelege? abereaza? spunei` pa` si se kalmeaza !

Nu am nevOie sa mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc aCum !

Pregatita sa tin si sa mentin capul sus am nevoie doar de muzica si de nimic in plus.

De Azi Am Un Singur Scop ! Sa Pun Fericirea Mea Pe Primul Loc !

As vrea sa fiu cum o sa fiu Asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele Ca sa stiu macar ca sunt greselile mele…!

Sa ai parte de iubire Si de tot ce ai visat Si de multa fericire Hai Pa-Pa:* Eu am plecat

Vreau tot sau nimic, nu ma complic, sti ce zic ? E primu fum si primu` loc in Rai pe care l`am prins!

Ai crezut ca esti UNIC ca te voi iubi mereu.dar acum esti un nimic,esti un NIMENI, dragul meu!

Chiar as plange pentru tine.Dar imi curge rimelul`!

Va veni timpul sa vorbim din nou. Eu o sa rad de multe. Tie o sa'ti para rau.

sTerge zambetu` jegos` dupa Fatsa` Tha te privesc indiferent si d'aia mori.vrei s ma provoci te privesc cu sila.nu`mi provoci decat mila.nu te mai suport.nu vezi cum ma comport. #

M`a durut ca ai fost primul care mi-a intors spatele.In loc sa fii cu mine sa`mi stergi lacrimile.Ai fugit cand mi-a fost greu.Desi tu ma`i invatat.Ca ce spun altii nu conteaza.De data asta a contat !

->Nu merita sa plangi, sa te distrugi pentru'o greseala. La vârsta asta, orice greseala face parte din viata normala!

Nimeni nu il asculta si nimeni nu-l baga in seamă.Nu-l incurajează nimeni atunci cand ii e teamă.Nimeni nu intreabă de el s-i nimanui nu ii pasă dacă e in camera lui, ascuns sau a fugit de acasă.

Ce te face sa crezi ca el era "The one" ? ? Ai crezut ca stai o viata ? Dar n-a trecut un an ? Ai pus prea mult suflet ? Nu-ti face corectie ! ? N-ai gresit cu nimic ? Deci ia-o ca pe o lectie ! ?

fata.n fata amndoi nici un drum intre noi si doar unul inapoi si ne lasam dusi de val . usor usor ... ne apropiem de final ;( .

Tot ce e bun in sufletul meu se leaga de tine, de ce asculti ce zice lumea despre mine,tu ma cunosti mai bine las`o sa vorbeasca,ce rost are s`o asculti daca lumea e proasta oh go on ?

Va veni o zi in care imi vei spune: acum sunt pentru tine, nu pentru alta… iar eu cu lacrimi in ochi iti voi raspunde: ai fost pentru mine, acum fii pentru alta

▄ ▀ Nu uitha
Timpul pRomithe multhe
♥inima tha e aprOape
dAr mereu se AscUndhe

Unde sunt ? Unde m-ati dus ? Nu inteleg !As da orice sa primesc un raspuns, asa ca plec.Gasesc trei baieti in scara,o sticla de apa minerala goala si o seringa murdara. Sunt toti drogati, sparti, ma uit la ei, firar sa fie .astia sunt chiar tovarasii mei din copilarie!

● Imi paRe rau ca sufeRi dar nu mai p0ate fi cum imi ceri. A tRebuit sa apaRa ea sa iti dai seaMa de sentiMente. Refuz sa mai fiu tRista pe piese lente. Vreau sa fiu feRicita, nu inceRca sa ma lovesti, nu mai insista acum, nu mai suna, renunta la mesaje. Stii?poate voi revenii.

Ti-am dat destule sts si cred ca ar fi frumm din partea ta sa dai funditsa batting eyelashes :*

| MyEssence a răspuns:

Nici0data nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`

salveaza plantea-sinucide-te
haide sa vorbim matur de tot ce imi spui tu mie pe mine ma doare-n c*r
Nu mai sunt fetita ce o stiai tu mai demult... poate nu ai observat...dar de la o vreme am mai crescut
Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!
cate s`au spus.cate s`au dus.nu` ma mai doare. orice zi`n plus...sunt mai sus. restul`? doar vorbe goale!
.Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!
Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
.Si chiar daca va semana fizic ca ea, sa fii sigur ca nu va v0rbi la fel si nu va avea acelasi caracter ca ea!
.In ambitzia mea vorbeste ca ea, nu stie ce sa mai zic, crede ca ma oftik, "ia da`i fata mea de jurat de cine are drag, pentru cine a facut noptsile zile, pentru mine sau pentru tine?"
.Daca vrei sa mai spui ceva... SPUNE! si daca vrei sa pleci.Pleak pe bune.
.[. stii? Orice S`ar Intampla EA mereu Va Lupta]
Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu

| anytimeanywhere a răspuns:

Stiu am un talent nativ,sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ

Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu:X

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate

Nu mai sunt fetita pe care o stiai u mai demult...Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

Vreau ceva doar pentru mine,ca stiu cum sa-mi mearga bine,daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

orice minut,e un inceput,viata merge inainte indiferent de ce ai facut,poate ai gresit, poate ai mintit,ti-am mai spus,ne vedem acolo sus

Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importantza,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA

Multzi imi gasesc defecte impresii in cap,zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat

Nu incerca sa ma judeci dupa aparantze,Sau dupa vorbe scoase de niste zdrentze

Am invatat sa iubesc tot ce era al meu,Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!

Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta,Zambeste celor pe carere ai iubesti,sa simta dragostea ta,Iar daca vreodata cei pe care ai iubesti te vor trada,zambeste sa simta indiferenta ta

Intodeauna fetele au iubit cu inima, dar qum baietzii nu au reushit sa treaca dincolo d forme, s`au hotarat si fetele sa nu mai treaca dincolo d portofele

Chiar de-ar fii greu , tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme,tot as glumi!,pentru ca stii,viata e grea si lumea e rea,Cum as putea sa rezist,daca nu m`as purta asa?

Barfa'i pentru prosti,deci lasa'i sa vb lasa'i sa se agite stii ca nu conteaza,in lumea printeselor nu exista rautate

Nu sunt fitoasa nici alintata dar stii ceva nu ma lua drept papusha ta!Am sa'ti mai dau inca o sansa dar intr'o alta viata,cat despre mine:nimic din ce misca nu ma misca

iubesc doar ceea ce apreciez,protejez doar ceea ce imi e mai scump,si ajung mereu unde imi propun

imi place sa cred ca nu am pierdut nimic,si daca totusi am pierdut ceva,inseamna ca nu-mi trebuia!

majoritatea cred ca am numai impresii in cap,mi s`au intamplat prea multe in viata asta de rahat,si nimeni nu a fost langa mine atunci cand am avut nevoie

Inca am suflet de copil care refuza sa creasca ,Mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta

FAC CE TREBUIE SA FAC SA'MI FIE MAI BINE,NUMAI EU STIU,O SA FIU EXACT ASA CUM O SA FIU,VIATA MI'O TRAIESC DUPA REGULILE MELE,NU AM TIMP DE SFATURI SAU ALTE VORBE RELE

poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da , insa aparentele inseala,inainte de a ma "eticheta" ,gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala

inainte sa plec am suflat aburi peste imaginea ta,si am scris cu degetul DISPARI

De cate ori vad visele cum se sfarsesc ,de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima!

zambeste si toata lumea va zambi cu tine,razi si vor crede toti ca te droghezi

Vrei sa ma schimbi ? Schimba`te tu primul,Tu eshty doar personajul,Eu fac tot filmul

prezint realitatea exact asa cum este ea, Divertisment pentru tine, mod de viata pentru mine

Parfumul meu in bluza ta sh stilul meu in mintea ta,vei cauta PRIVIREA MEA in fiecare EA din viata ta

Ai crezut ca faci ce vrei Dar ai scazut in ochii mei Daca te purtai discret Te consideram destept

Nu stau in atentia ta Ca are cine sa ma bage in seama! Paharele sus Sampania sa curga Respect pentru fetele Care Au stiut sa faca Fraierii sa planga!

Diamantul? nu defineste STRALUCIREA!si chiar nu am nevoie de un Rolex ca sa stiu cat e ceasul,sa nu uitam ca exista oameni atat de saraci incat nu au nimic altceva decat bani!

Nu mai iert minciuni,nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X

si poti sa tipi,ca nu te aud,si poti sa plangi,ca nu te vad,si poti sa pleci,ca nu te caut,si poti sa mori,ca nu imi pasa!

sunt doar o fata cat se poate de obisnuita :X care nu are absolut nimic special , Are zile in care parul ii sta ca naiba ,si zile in care arata extraordinar :X

Vrei bani?Banii n-o sa cada din cer!Vrei prieteni?Invata sa vorbesti sincer!Vrei respect?Invata sa respecti,sa oferi!Trebuie sa meriti tot ce ai!Sa castigi nu sa ceri!

Uneori ai nevoie d un prieten sa iti spuna acele cuvinte magice " Nu plange !Capul sus sunt alaturi de tine !Dar nu exista acel prietenTe ridici singur si pleci!

Ma vrei inapoi?Eu nu,Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut

cand plangi nimeni nu`ti vede lacrima,de multe ori cand esti trist nimeni nu-ti simte durerea,de multe ori cand razi nimeni nu se uita la zambetul tau.In schimb cand gresesti toata lumea te vede.

nu prefera frumusetea care este in zadar ,ci prefera caracetru care este atat de rar :X

A fost greu si stiu ca am avut dreptate cand voi m`ati criticat! am tinut capul sus si am mers mai departe,Nu ma intereseaza ce crezi despre mine,Inainte sa spui ceva ,UIta'te la tine

Si n-am uitat, cat am plans defapt, cat am regretat, am realizat ca tot ce-i bine nu tzine mereu cu tine, retine,dar nu uita ca intr-un final orice rau e ucis de`un bine!

Vreau sa stii ca mi se rupe de ce faci, de ce zici de ce vrei, ma'ntelegi,sau macar incerci sa-ntelegi, ca mi s rupe de ce spui, ce faci in orice fel,spune-mi daca ma-ntelegi, sa ti-o spun altfel!

incearca sa induri tradarea prietenilor ipocriti,incearca sa vezi ceea ce este cu adevarat frumos si sa incerci s lasi in urma ta o lume un pic mai buna

vorbele nu isi au rostul acum,o sa vina si randul tau

Am prieteni ft multi,care-mi sunt dusmani tacuti!Cine e destept sa-nvetze,prietenii au multe fetze!

Sunt inofensiva,dar gandul meu e criminal!

Prietenia este un ocean pe care multi ar vrea sa-l traverseze, insa majoritatea se inneaca inainte de a ajunge la celalat mal

Fi intodeauna cine esti si daca acest lucru nu e de ajuns pentru cineva ,acel cineva nu e de ajuns pentru tine

Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul,apare cineva si schimba totul!

Vreau sa ma trezesc Si sa te vad plangand in somn Vreau sa te vad ca suferi Si eu sa rad pana adorm

Pentru toate lucrurile pe care le-ai ratat, ai câştigat altceva, şi pentru tot ceea ce câştigi, pierzi altceva!

N-o sa uit ceea ce sunt,o sa ajung ceea ce visez,o sa iubesc ce imi place,o sa uit ceea ce ma doare,n-o sa uit ceea ce mi se greseste,o sa fiu buna cu cine merita si rea cu cine trebuie

Ar trebui sa inveti sa apreciezi ce ai langa tine, Ar trebui sa ma respecti,stii bine.Nu vreau sa te oblig sa stai langa mine.Dar daca tot o faci,fa-ma sa ma simt bine!

Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…

Se spune ca nu ai cum sa fi mai prost decat in ziua in care te-ai nascut, dar unii sfideaza aceasta lege constant.

Nu sunt complet inutila,cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii

Eu nu sufar de nebunie ,ma bucur de ea in fiecare minut.

Banii nu fac fericirea,o cumpara gata facuta.

Am trecut peste ce a fost mai greu.Si nu mi-a pasat ca la bine ati fost cu mine si ca m-ati lasat la greu Am trecut peste asta inca o data.Dar acum snt o alta fata!

Eu,imi traiesc viata asa cum stiu si asa cum pot.il iubesc,da nu pot spune ca fara el nu as putea traii deloc

Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !

Lacrimi nu o sa mai curga pe obrazul meu . da-i in mortii masii pe cei care mi-au vrut rau !

Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! dar,nu te-ai gandit . ptr.` mine mai existi oare?

Sa taci cand vorbesc eu ! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replik mea ![

Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele in minte

Prefer sa fiu o SCORPIE decat ca tine o alta COPIE !
regrete , lacrimi sau pareri , azi ai ucis ziua de ieri , si ai ingropat ziua de maine !

cand nu o sa mai fiu,poate ca atunci o sa'ti dai seama ce'ai avut.

As vrea sa cred vrajala ta,Dar tot ce-mi spui e BLA BLA BLA. Decat sa ma tot vrajesti.Mai bine ar fi sa-mi spui ca ma iubesti

Nu am nevoie d un BAIAT sa ma simt bine,nu am nevoie de un paznic in jurul meu, am nevoie doar d LIBERTATE si d a putea fi EU

te pup:X funda? big grin

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/

| Anaalex520 a răspuns:

♥Mi-e dor sa visez in doi
♥Zambetu meu e iar colorat! Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat -.-"
♥Si cu toate ca a pus punct. spunand ca s-a terminat. sufletul ei iti va sopti in gand: Nu am uitat!
♥" Tu? Miee?! N-ai ce sa-mi dai. De unde dracu inima? Ca n-aii! 0_o
♥Acum cauti melodii sa-ti aminteasca de noi.
Iti pare rau. si mie. Dar nu te vreau inapoi. ***
♥Shhi nu mai regret nimic din ceea ce odata demult m-a facut sa zambesc! Shhi chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc! ♥♥♥
♥Hai alege. pe care o vrei? Fata care te iube$hte sau tharfa de doi lei?
♥Eu nu am prea multe. dar cate le am le merit.
gandeste-te la mine nu la cartea mea de credit!
♥Ma vrei inapoi? Eu nu, Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut
♥Ai crezut ca faci ce vrei
Dar ai scazut in ochii mei
Daca te purtai discret
Te consideram destept...
♥Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •
♥Uita`te`n ochii` mei, spune`mi cata ura vezi in ei?

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| Claudiaeredit a răspuns:

Fii atent sa vezi cum doare, cand o sa ma vezi nepasatoare!

Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.

Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Ne iubim, stii? Si asta conteaza! Hai pa! Nu te baga, nu te intereseaza!

Puteti sa ne barfiti pe noi, da stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroihappy

Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| DianaCorsa a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| annabetu a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Maryuk_Danyk_1998 a răspuns:

! • Ecoul tău iti spune asa. •Chiar dacă ai puterea să ascunzi • Ti`e incă dor de ea! •

Ca sa intelegi ca esti prost. trebuie totusi sa-ti mearga mintea

Si chiar daca n`am fost prima. stii si tu, sunt singura care conteaza!

Poate acum nu ai chef nici sa O bagi in seama. Dar daca maine dispare, ai sa vezi ce mult inseamna`
♥Cu ele rad,cu ele plang,cu ele tip,cu ele zambesc, cu ele ma cert, la orice ora din zi sau noapte

Din fum apar, tu nu o sa ma vezi niciodata clar, caci tu ai fost cel ce m`a facut sa dispar.

Nu mai cred in povesti, oricum povestea e clara. Daca nu sunt interese drumurile se separa

Toate veneau, treceau, dar nimic nu ramanea.Nici macar baiatul care puteam sa jur ca ma iubea

au fost zile şi nopţi. au fost ţigări şi sticle. au fost poze şi lacrimi şi diverse tentative.

Toate se schimbă şi totu` trece. ţi`a spus că nu mai poate. n`o lăsa să plece!
Vorbele nu au valoare. stiu. indiferenta doare...nu am nevoie de povesti. asa ca iti intorc spatele si te las sa privesti

Niciodata nu vei mai putea intoarce timpul, nu-mi vei vedea chipul, nu vei intelege de ce m-ai pierdut, cand tu, de fapt, nu m-ai avut.

Sa poti sa fii acelasi cand totul e schimbat; X Sa poti sa fii indiferent cand totul te-a marcat!

Te uiti la poze, Dar n`au nici un EfEct ...In schimb`. Daca inchizi ochii...Mereu iti aduci aminte de cel mai frumos moment

Intelege ca nu vreau Doar o relatie de`o vara Fiindca inima mea Nu bate doar cand e frumos afara :X

Iti zic, prietene revino-ti in fire! E-o linie extrem de subtire intre indiferenta si nesimtire!

#. Timpu` se scurge`n [RELUARE]. =X

orice lucru are un sens...chiar daca e invers straight face

E usor sa zici du-te cand nu stii sa spui MAI STAI

Nu esti primul care pleaca,dar esti primul sincer,care-as vrea-ntr-o zi sa se intoarca...

• Nu mai sunt,cum eram, Acum zambesc,atunci plangeam. Nu te mai cred, e prea banal...E o poveste pe final.

• Priveste-o! Ce vezi? E ea, e fata care desi a pierdut tot ce are, va reusi sa se ridicee si sa o ia de la capat.

• Eu nu ţin cont c'afară plouă, că'i zăpadă sau rouă Mie nu'mi strică vremea stările cum vi se întâmplă vouă.

• Si o sa te las sa iti vezi de drumul tau, Atunci cand o sa te uit sigur o sa iti para rau.

Inca sunt copilul ce refuza sa creasca, mi`e egal cu ZERO tot ce spune lumea asta proasta!

• Te minti si acum! desi ti`e dor! Ai pus orgoliul in fata sentimentelor!

• Iar atunci când noi poate no să mai fim, lasă coniacul să curgă, dă-ne o țigară și să ne-amintim, de clipele care au fost și nu revin, lasă pe masă o scrumieră și un pahar de vin.

• Atat de tăcută... misterul ii provoacă o privire pierdută...

• Aş vrea să fiu cum o să fiu! Aşa că lăsaţi'mă să trăiesc aşa cum ştiu! Lăsaţi'mă să fac şh bune şh rele.Ca să ştiu măcar că sunt greşelile mele.

• Profiită de fiecare clipă`.Că`n fiecare paradis există cate`o ispită •

Incă sunt acea persoană cu ochi nevinovaţi!

• Nu ma intereseaza ce crezi tu, nu te cunosc E.o tara libera, deci esti liber sa fii prost!

• Si imi vreti tot raul din lume, Si va multumesc, v.am pupat si va iubesc!

• Petru ca un zambet poa` sa te ridice atunci cand ti`e mai greu.

• Ma plimb pe curcubeu de parc'ar fi drumu' meu, fericita ca un copil care inaltsa un zmeu; x

E doar un fost, nu e inger, n-are aripi E doar actorul principal in lumea ta cu patimi

N`o sã uit nimic, n-o sã uit nici un moment, nici un zâmbet, nici o privire.Nimic

Ai sperat, ai visat, ai pierdut. Ce conteaza? Inca mai poti spera, mai poti visa, mai poti invinge! Asta conteaza!"
Poate`ai fost singurul pe care l`am iubit cu`adevarat, e simplu`."
As` vrea sã stiu cã acolo unde esti, cu cine esti, esti chiar fericit!
Cu un cuvant trebuie sa ai curaj sa spui!: Da am pe altcineva! Oricum el nu o sa faca altceva decat sa-ti dea cea mai stupida replica "aha"
Zambetuu` meuu` fals, ti-a facut 0 marturisire: "Iubirea`i doar 0 farsa mascata d` nesimtsire"
Fã`ti timp sã iubesti chiar dacã nu esti iubit
Si chiar si singur pe pãmânt sã fii cel mai fericit love struck`
Intr`o oarecare masurã e tare.Sã crezi mãcar pentru o secundã cã ai lumea la picioare. :-x
Eu sunt singura lui pasiune, restul’ sunt doar placeri.
Mereu impreuna, peste toate am trecut. Poate azi e greu, poate maine e mai bine. Dar orice s-ar intampla, voi ramane langa el!
S-au intamplat destule si nu regret nimic. Eu il iubesc enorm pe asta mic :X
Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.
Mi-aduc aminte lucruri pe care nu le pot exprima-n cuvinte. straight face
Si toti ma intreaba ce s-a intamplat.Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!
Viata merge înainte ce a fost a fost. Nu te poti abtine si nu îl poti uita, îl iertai mereu chiar daca îti gresea.
De-ai putea sa vii o clipa. Sa ma vezi atat as vrea. Si sa te convingi. Ce-a ramas in urma ta!
Stelutza ce-am ales-o cand tu erai cu mine[:X]O mai privesc si acum in nOptile senine.Doar ea poate sa spuna cat de dor imi este de noi. :< :X
Vorbim la telefon si iti spun ca mi`e bine. TE MINT, bine imi e doar langa tine!
Si stiu ca niciodata n-ai fi renuntat la el! Indiferent de cum era mincios sau infidel.
Raspunde-mi la intrebare si tine capu’ sus chiar daca doare: "Cand m-ai inselat, atunci ma mai iubeai oare?!"
Mi-ai promis prea multe care stiai ca nu vor fi, dar pe-atunci totul era posibil, normal, ERAM COPII straight face
Nu uita si adu-ti aminte.Cand in telefonul’ ala blestemat ti-am zis ultimele cuvinte...straight face
Si te iubesc m-ai tare ca oricine! Pacat ca tu nu ai ochi si pentru mine.
Nu mai rad nici la glume, pe bune! Am impresia ca sunt singura pe lume!
Nu e pacat sa pierzi iubirea pentru o cearta? Amintiti-va de voi cum va iubeati si altadata.
Au fost momente grele. Peste care am trecut. Fara tine lânga mine. Sigur nu as fi putut!
Imi lipsesteCand ma gandeam la tine.
Nu mai sunt ca la-nceput si asta ma doare cel mai mult. sad
Cearta-ti prietenul in ascuns si lauda-l in public :X
Ea e fata pe care ai ranit-o cand ai plecat, este singura care te-a iubit cu adevarat. Ea nu e de vina ca intre voi s-a terminat. "Sa ai grija de tine" i-a zis cand a plecat!
Invata din ziua de ieri, traieste pentru ziua de azi si spera pentru ziua de maine. Lucrul important este sa nu te opresti din a pune intrebari
Atunci cand crezi ca totul in viata e pustiu, inchide ochii … asculta bataia vantului...
Incearca sa razi si tu de viata.nu lasa numai viata sa rada de tine. :X
Nu sunt cum sunt cand tu ma vezi, ci sunt cum sunt cand tu ma visezi.
"Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta dar cand pleci din locul in care ai trait sa ti se simta lipsa.
Cand iti vine sa plangi adu-ti aminte de clipele in care zambeai.
"si-ai pierdut`o asa cum pierzi un fulg de nea.ce se topesthe pe mana tha"
Nu conteaza ca`l iubesti, ca tu esti fata tare.Asa cum tu ai plans pentru el, fa`l sa-ti planga la picioare " :X
"Tot ce ‘ i interzis :X E palpitant :X"
"Uh st doar sa reprOsezi Dar... greselile tale nu le vezi?"
Ea? Poi ea O sa te`agate ca un cliSeu.cum ca semeni cu iubithul ei din liceu!
cu toate astea uh sti bine` ca Orice ar face pan`la urma tot la tine` vne`. Asha ca ai grija de el ca la tine`n inima nimeni nu`i ca el!
Sh tipa aia bloonda care cica th`iubea.Adevaru`e ca acum nu prea te mai vrea
PotSi sa apartSii Oricui`nu e treaba meah.stiu ca O sa-ti gasesti pe altcineva, dar chiar jh asa simtSi ca este altcineva, ca nu sunt eO jh ca nu ma vei putea uita!
Ce te face sa crezi ca el era "The One"? Ai crezut ca stai o viata? Dar n-a trecut un an.Ai pus prea mult suflet? Nu-ti face corectie! N-ai gresit cu nimic Deci ia-o ca pe o lectie

| oxyoxanaroxw a răspuns:

• Priveste-o! Ce vezi? E ea, e fata care desi a pierdut tot ce are, va reusi sa se ridicee si sa o ia de la capat.