| Mateooo a întrebat:

Buna cine stie un server de metin 2 gm mod sa imi dea si mie link cu site dau funda happybig grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu intra pe sagita cu dinamo id si parola este fercit daca ai un server roagal pe GM ca o sa te ajute!
intra pe email si daca verzi un mesaj da pe el si dai link ca dai bine bine bine ca un iepuras frumusel siti faci cont pe metin 2 cai de sa stii cum ai asa daca ma vezi suna la 0768786466 daca vrei cam cont de 90 e il cheama gugustiuc. si atat