| Vögeln a întrebat:

cine știe de unde pot downloada par sau haine sau alte obiecte pentru Sims 2? dar vreau sa și meargă sigur. sau sa ma ajutați va rog. ca am intrat pe mai multe site-uri găsit tot pe TPU și nu îmi merg obiectele downloadatesad. va rog ajutați-mă! dau fundiță

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru detalii despre joc : www.simsclub.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.thesimsresource.com

| mAlexandra a răspuns:

Asta : http://www.lianasims2.net
E cel mai tare. merg toate, te sfatuiesc sa selectezi Casual ( la fashion ) Sunt foarte tari. App nu uita sa downloadezi mesha! " Mesh " se afla sub download. altfel nu va merge.; pp Coafuri nu are;// pacat.