| Miky0945 a întrebat:

Care este animalul vostru de casa preferat?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Omul.
Și câinele - cel mai bun prieten al omului.

| negru30 a răspuns:

Cainele

| Urzi23 a răspuns:

Pisica musai pute sunt, sunt cele mai tari

| Bunicul62 a răspuns:

Ciinele am 3 in batatura si noaptea ii las slobozi, ca mai sar nelegiuitii gardul sa fure gainile si ce le pica la indemina.Dar ciinii le aplica legea lor cateleasca si este o lege dreapta.

| dacia63 a răspuns:

Cainele

| Baky a răspuns:

Cainele

| YumiSukinanda a răspuns:

Catelul meu scump pikinez e cel mai preferat:*

| AllyLove a răspuns:

Mie imi plac si cainii si pisicile dar cainele este preferatul meu.

| Zom a răspuns:

Pisica(imi plac in mod deosebit pisicile sfinx si cele negre cu ochii verzi)

| LoStEyEs a răspuns:

Felinelehee hee Imi place de mine.hee hee
* si acum miaun la luna plina * - Miaaaaaaaaaaaaaaaau, miaaaau, miau miauwinkinghee hee