| Euuw a întrebat:

Cine vrea sa tina dieta dukan cu mine?batting eyelashes

13 răspunsuri:
| ƊЄƝƳƧƧЄ a răspuns:

Eu! serios ...acum nu demult am descoperit si eu chestia cu thinspo; thinspiration si toate alea si sunt grozave si chiar mi-asi dori sa o tin da imi este frica, ca nu voi reusi, ca voi ceda sad dar merita incercat big grin

| Euuw explică (pentru ƊЄƝƳƧƧЄ):

Nu ai cum sa stii daca nu incerci. daca ai motivatie poti orice.happy

| ƊЄƝƳƧƧЄ a răspuns (pentru Euuw):

Da stiu, ai dreptate big grin

| Euuw explică (pentru ƊЄƝƳƧƧЄ):

Add scliparici96 si vedem noi ce si cumhee hee

| ƊЄƝƳƧƧЄ a răspuns (pentru Euuw):

Am dat add numai ca nu pot vb acum ca nu mai stau asa ca vb maine cand intram pe mess :* nbbig grin

| Euuw explică (pentru ƊЄƝƳƧƧЄ):

Ok, noapte buuuna:*

| rutanklan a răspuns:

Ce presupune asta? Ce premii sunt? Si ce beneficii avem? Se poate bea bere la dieta aia?

| Euuw explică (pentru rutanklan):

Nu dragul meu, nu poti bea berelaughing poate dupa:p

| rutanklan a răspuns (pentru Euuw):

Noah pai poate sa ma faca si 90 60 90 daca nu pot bea bere...

| Euuw explică (pentru rutanklan):

laughing tu si bereahee hee
stai si indoapa-te cu bere ..cine te tine?hee hee

| rutanklan a răspuns (pentru Euuw):

Am crezut ca e ceva dieta miraculoasa. Ceva in genul. mananca pana mai poti...

| Euuw explică (pentru rutanklan):

Vezi sa nu laughing