| WantToPLAY a întrebat:

Salut as vrea sa incep sa tin dieta Dukan vrea cineva sa tina cu mine? tongue id:gozilafire123

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Ti-o recomand cu incredere daca iti place carnea ( o sa maninci destul de multa) si bei obligatoriu 2 l de apa pe zi. Eu am tinut-o deja si am slabit lejer 10 kg in 10 saptamini, fara sa ma infometez deloc. Acum sint in perioada de consolidare si n-am mai pus nimic la loc desi maninc mult mai divers.
Respecta regulile strict si efectele sint garantate; in plus, maninci cit vrei, dar numai dintre alimentele permise. O sa slabesti din prima saptamana si asta iti va da curaj sa continui.
Daca ai nevoie neaparat de sprijin si companie, urmareste forumul de acolo- e un grup de sustinere puternic.
Succes!

| WantToPLAY explică (pentru michelia):

Poti adauga acest id:gozilafire123? Am nevoie de ajutor cu regimul.Multumesc tongue

| Cosmin86 a răspuns (pentru michelia):

Stii ca dieta asta forteaza ficatul si mareste aciditatea in sange, nu? happy

Ca orice alta dieta, tot o prostie ramane.