| Deeeede a întrebat:

Bună, cineva mă tot sună cu număr privat laughing) și când răspund, nu vorbește. Nu vreau să-l dau la poliție sau ceva de genu', vreau doar sa-l sperii puțin, adica să ii spun ceva să nu mai sune laughing)). Ceva idei thinking. Mersiii. FUNDĂĂĂ kiss

9 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

" Seful Politiei, cu cine vorbesc? "

| Dariusuu a răspuns:

Ignoră-l, după câtva timp se va plictisi și el/ ea.

Răspuns utilizator avertizat
| Iubibilăă a răspuns:

De ce ai vrea sa il sperii? Nu te-ai gandit ca toti fac greseli si ca nimeni nu e perfect?
Sau nu te-ai gandit ca nu poate fi aceeasi persoana sau ca a gresit numarul? Niciodata sa nu vorbesti urat sau sa te razbuni.

| KateMiddleton a răspuns:

Trimitei un mesaj de genul:Am ascuns trupul in padure, ce facem mai departe?!

| ZeHelp a răspuns:

Lasa conversatia pornita. Se va plictisi el, nu cred ca vrea sa-si consume tot creditul!

| KenVyQ a răspuns:

Poti sa ii spui cu o voce de,, robot'' din ala de telefon,, Acest numar este confiscat''. Funda?:X

| Corynna13 a răspuns:

Spune-i "Vezi ca ai uitat sa pui steluta 31 diez. Te pup." laughing S-ar putea sa il sperii putin. E adevarat ca va vedea apoi ca a pus, dar macar poti incerca. Iar daca te suna inapoi, inchidei pur si simplu de fiecare data. Se va plictisi la un moment dat happy

| EuEuEuNutella a răspuns:

Poti sa pui un adult sa vorbeasca, sau nu stiu, sa injuri laughing, sau pur si simplu sa lasi telefonul deschis si sa isi consume minutele big grin,