| spawni a întrebat:

Cineva mi-a propus sa fac un schimb de telefoane, eu sa dau un IPhone 3gs evaluat la 300 de lei + inca 250 de lei diferenta pe un Nokia Lumia 800! Se merita?

3 răspunsuri:
| irinuk28 a răspuns:

Eu am Nokia Lumia 620, si sunt foarte incantata de acest telefon, te asigur ca merita schimbul, mai ales pentru Nokia Lumia 800 care este un model mai nouwinking

| missandrab a răspuns:

Se merita! Nokia Lumia 800 e un telefon bun, dar trebuie sa fii atent/a la starea telefonului!winking

| Kiwnasy a răspuns:

Te asigur ca merita! Nokia Lumia mi se pare unul dintre cele mai faine telefoane...iar Iphone 3 gs...demodat,deci accepta