| edyutu a întrebat:

Merita sa schimb un Nokia lumia 925 nou cu garantie 2 ani cu un iphone 5 si diferenta din partea mea? As vrea sa fac acest schimb deoarece nu imi place deloc windows phone.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Eu nu as face schimbul asta! Are un sistem de operare prea rigid, in plus esti legat de maini. De principiu, nu face un telefon ce vrea el, face ce-i spun eu! Iar sistemul lor de operare, asta te obliga, sa depinzi de ei!

| Simion_Catalin_1994 a răspuns:

Depinde ce diferenta...

| Pinguinusis a răspuns:

Depinde. Daca acel iphone 5 e la mana a 2a, e mai bine sa-l incerci sa vezi daca functioneaza, cum functioneaza, daca e stricat, are virusi, etc. Cel mai bine e sa iti iei unul nou, sa nu ai surprize neplacute.

| Doci_Sergiu_1984 a răspuns:

Da, ar merita deoarece iphone ii mult mai bun decat Nokia. iphone are app store ca si magazin de aplicatii si safari ca si motor de cautare web.