| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca am o problema, plang din orice...si ma enervez repede

Cand ma supara ceva ma gandesc apoi si la alte lucruri care ma intristeaza, ma simt asa singura si simt ca nimanui nu-i pasa.Am 18 ani si locuiesc singura.Simt ca am nevoie de afectiune,uneori exagerez,nu stiu, dar nu ma pot abtine, plang si stau "prost cu nervii".

Pentru mine conteaza si acel gest marunt, iar cand nu este facut...ma simt foarte rau.De multa vreme nu sunt in apele mele, nu trece mult timp in care sa stau si eu linistita apoi iar ma stresez, supar si plang.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru mine este a treia postare care vine pe e-mail.
Deja ți-am răspuns, nu te speria.
Omul are în viață și momente bune dar și mai puțin bune!
Pa, pa.

| Edeline a răspuns:

Te inteleg perfect! sunt de aceeasi varsta cu tine, ins anul stau singura, si am aceleasi stari.incearca sa mergi la un psiholog te va ajutawinking

P.S cine zice ca la psiholog merg doar nebunii sunt prosti. Fii tare, te pup!:*