| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca ati mai auzit,, imi place de un baiat cum pot sa il fac sa ma placa,, sau,, oare ma place?,,. Sunt niste intrebari tot mai dese dupa parerea mea. Am si eu aceasta problema. Imi place de un baiat din clasa si e foarte complicat, adica eu cred ca ma place si multi colegi cred asta, dar nu sunt sigura si sunt si timida sa vorbesc cu el, sau sa il intreb daca ma place.Eu cred ca ma place fiindca se uita mereu la mine, adica nu insistent, se uita dragut si dulce, si de multe ori intoarce privirea cand ma uit si eu la el, imi zambeste, si e colegul meu de banca. Intr. o zi imi cazuse pixul din mana pe banca si mai avea putin si cadea si pe jos si el a intins mana sa mi. l ia si ne.am atins unul pe altu. Sau se joaca pe banca mea cu mana ca sa il ating, a zis ca sunt draguta, si o data l.am intrebat daca ar vrea sa ma ia in brate si a spus ca da. Si vrea sa imi atraga atentia mai mereu, imi tot rosteste numele cand vrea sa imi arate ceva, nu se ia de mine ca de alte fete, pe celelalte le injura, le bate, si cu mine nu face asta, se comporta chiar dragut...imi mai ia si apararea de cele mai multe ori, dar pe ascuns astfel incat sa nu se observe.Cand ii spun ca o sa imi fie dor de el spune ca si lui. Ce sa cred? Ma place sau nu? Cel mai bun raspuns dau funda si vot. Plz urgent raspunsuri. Mersi:*

2 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Sigur te place.Cel mai bine ar fi sa il intrebi daca vrea sa fiti impreuna.Un mesaj pe telefon, pe mess sau un biletel in ore te va ajuta sa faci asta happy

| FunisReady a răspuns:

Te place, e evident adica, nu stiu eu cum gandesc baietii dar ista e mort dupa tine, fato sari pe el ca daca il pierzi nu se mai intoarce:*