| AsiSoyYo a întrebat:

Cred ca majoritatea v-ati uitat la Puiul Mic pe disney Channel. Cand eram eu mica si mergeam la matusa mea avea in calculator un joc cu Puiul Mic. Ma jucam pe el f mult. Din cate mai imi aduc aminte era un joc pe nivele. Stie cineva de unde sa il dowladez! Funda si puncte :X:XX::*:*:*:*

1 răspuns:
| bebitzicaRea a răspuns:

Buna. si eu l-am jucat de curand. era pe pc. nu poti sa il dowlandezi...decat demo pe big dowloand.big grin sper ca te-am ajutat