| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* cred ca perusii mei sunt defectilaughing. Am 2 perusi(fata si baiat) cam de 2 luni cam asa. Le-am cumparat si cuib si tot ce au nevoie ca sa depuna si fata un ou macar acolo dar nimicalaughing. Ei intra in curb des dar nu fac nimica, cred... Ce trebuie sa le iau ca sa faca puistraight facestraight facestraight face?

Răspuns Câştigător
| Dr3yga20 a răspuns:

Nu trebuie sa le iei nimic ca nu fac la comanda.Perusii nu se iubesc cum crezi tu probabil ca o fac.Te-ai intrebat daca se plac reciproc fiindca 50% din ei nu se suporta.Si de 2 luni ii au tu sau ei au 2 luni?, fiindca daca asta e varsta lor sa stii ca perusii sunt capabili sa faca oua la varsta de 8, 9 luni.

1 răspuns:
| DenysaLove a răspuns:

Ii am de 2 luni cam asa...baiatul are apr 1 an iar fata are cateva luni, cam 8 luni din cate stiu thinking De iubit presupun ca se iubesc...adica se pupa, se "mangaie" pe cap etclaughing